HOROSKOP S NÁVRHEM KAMENŮ


Za horoskop s návrhem drahých kamenů si říkám o 880,-Kč 

Potřebuji datum vašeho narození, a pokud možno i místo a čas.
 

Napište mi na: pamawangmo@gmail.com


Horoskop je Váš obraz ve zcela odhalené podobě. Je to setkání se sebou samým. Znovu se spojíte s energií, která vás do vaší mise - tohoto zrození - poslala. Dopřejte si čas, aby informace mohly zapadnout, kam potřebují - na horoskop, když se má číst, se nespěchá. Uvolněte se, prosím. Objeví-li se v tom "čase nespěchání" nějaké synchronicity, jsou to dobrá znamení.

 Co v horoskopu najdete:

Inspiraci, kam dál a k čemu směřuje vaše životní dráha.
Čím k sobě přitahujete nejvíc štěstí a dobrých šancí.
Způsob, kterým vystupujete navenek (pokud zpracovávám i ascendent).
V čem nalézáte harmonii svého života.
Vaše schopnosti a nadání.
Podoba vaší lásky - způsob, jakým prožíváte vztahy.

 

Užitek z horoskopu: 

 Uvědomíte si dosud nepojmenované.
Zjistíte, které kameny nesou vaši životní energii.
Sebepřijetí: pohlédnete na své aktuální zrození s odstupem, získáte trochu objektivity.
Zjistíte, které výzvy jste už překonali a které dary jste už rozvinuli. 

Načerpáte optimismus a najdete ochotu postupovat vpřed.


Pozor, mohu nabídnout i tyhle zvláštní věci:

 

1. Horoskop jako setkání s někým, kdo vám zemřel. Kdo to byl. I tady lze připravit drahokamovou recepturu a talisman, pokud si tu energii chcete podržet.

 

2. Horoskop jako odpověď na otázku, kdo a proč vám do života přichází (může to být i zvíře - někteří naši čtyřnozí jsou vtělení andělé/bodhisattvové).

 

3. Partnerský - Karmický horoskop. Některá setkání mají hluboký význam který přesahuje rámec jednoho života, jednoho zrození. Kladete si tyto otázky: Kdo to je? Proč jsme se potkali? Co máme společného. Jakou máme misi? Dám vám tuto nápovědu.

 


Náhled první strany nativního horoskopu:

Horoskop, dostanete nejprve na e-mail a pokud se vám navržené kameny líbí, vytvořím z nich pak nový orgonit ve tvaru, který si vyberete (ceny různých tvarů a velikostí orgonitů jsou platné tak, jak jsou zde uvedené na stránkách). Horoskop vás nijak nezavazuje, recepturu tedy můžete nechat "na jindy" a zvolit si do svého orgonitu jakoukoliv jinou - od Anděla Strážného až po Velikou Watanai. Orgonit s horoskopem můžete mít i pro někoho, kdo je vám blízký - jsou to skvělé dárky.


Platba se provádí převodem na účet poté, co vaši objednávku potvrdím. Po připsání platby vám horoskop zašlu na e-mail během týdne na vaši e-mailovou adresu. Tištěný a profesionálně graficky zpracovaný horoskop přikládám navíc do dárkového balení orgonitu, (pokud si jej objednáte také).


 Objednávky & podrobnosti:

 


U talismanů, které pro vás vytvářím individuálně, na přání, je nutné složit 50% z ceny orgonitu předem jako zálohu před započetím prací. Foto hotových orgonitů zasílám na e-mail spolu s výzvou k doplatku. Záloha je nevratná, zboží zůstává až do úplného uhrazení majetkem dodavatele.

Na zakázku vyrobené orgonity nelze vrátit do 14 dnů. Nákup se řídí pravidly zakázkové výroby. Zakázkovou výrobou se rozumí zhotovení věci na zakázku dle Občanského zákoníku § 644.


Za navržené kameny není žádný další příplatek. Jsou v ceně orgonitu. "Kameny" se rozumí zpravidla polodrahokamy, vzácné kameny, drahokamy (surovina), některé minerály a některé rudy kovů (například chalkopyrit).

Dodací lhůta se stanoví dohodou, obvykle 2 - 8 týdnů.

Všechny orgonity posílám dárkově balené, s letáčkem, s afirmací a popisem drahých kamenů. Pokud zamýšlíte orgonit věnovat, je k tomu účelu krásně přichystán.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Přibližně v tento čas..

Včera večer po práci jsem se zastavila na zápraží a jen tak zírala na oblohu. V hlavě nic. Vidím, jak náhodné nahé letní obláčky courají v ...