DRAHOKAMOVÉ RECEPTURY:

Podívejte se úplně doprava na tuto stránku, uvidíte tam seznam nejoblíbenějších drahokamových receptur. Tyto receptury nesou jména archetypů. Jsou mezi nimi andělé, realizovaní mistři, přírodní síly, bohové Římanů a Galů (třeba Freya nebo Epona) a božstva východních náboženství (třeba Kwan-Yin a Zelená tára z buddhismu), a další. 

Slovo "archetyp" znamená pravzor, tradicí posvěcenou a typickou postavu, představu, příběh. Náš nejstarší archetypální vzorec je starý nějakých 100.000 let. Archetypy se mohou stát zdrojem intenzivního i dlouhodobě působícího prožitku, který nás zasahuje na hlubší úrovni sdělení, jehož podstatu nemusíme být schopni racionálně vysvětlit. Někdy se archetypy dávají do souvislostí s vrozenými instinkty. Představují archaickou vrstvu vývoje lidského vědomí. V ní existují společné vzorce chápání skutečnosti, které vypovídají o psychickém fungování obrazivosti u všech příslušníků lidského druhu.  (O archetypech dále na wikipedii.) 
Drahokamové receptury do vašich talismanů jsem sestavila s velikou péčí. Většina těchto receptur je odvozena z vašich osobních horoskopů (říká se jim nativní horoskopy). O svůj horoskop si můžete napsat, ráda ho pro vás sestavím. 
Když pro vás píšu horoskop, spolu s jednotlivými planetami a aspekty se objevují i drahé kameny. Ty nakonec vytvoří energetický akord. Když se na takové seskupení kamenů a jejich symboliky dobře podíváte, spatříte archetyp - tam hluboko za těmi hvězdami je cosi úžasného, mocně inspirujícího, co nás přesahuje a zachraňuje. Za každým nativním horoskopem se skrývá bytost. Jdu až k ní.

Součástí horoskopů, které píšu, je i seznam drahých kamenů. Je to pomalá, oddaná, alchymistická práce. Drahé kameny souzní s konstelacemi nebeských těles nad námi, s našimi životními tématy a příběhy. Když se ruka dotýká drahého kamene, duše se dotýká hvězd.


 
 
 
Potřebujete úžasný dárek.. pro někoho? Pro sebe? Možná už je na čase. Zkuste zalistovat sem:


A dejte mi vědět e-mailem na:
 


pamawangmo@gmail.com


Žádné komentáře:

Okomentovat

Přibližně v tento čas..

Včera večer po práci jsem se zastavila na zápraží a jen tak zírala na oblohu. V hlavě nic. Vidím, jak náhodné nahé letní obláčky courají v ...