Klenot Diplomacie

KLENOT DIPLOMACIE, orgonitový talisman od Hopley

Téma: Jemnocit v komunikaci, požehnání správné řeči

Kombinace kamenů: Diesthen (Kyanit), Záhněda, Onyx
 
Afirmace, symbolika, poslání:

Diesthen je tu jako dar předvídavosti  i schopnost nalézat řešení. Onyx, je tu jako samotný klid a ponoření se do síly života. Záhněda je vhled, který rozpouští strach. Zaznamenáte hmatatelný, fyzický a přívětivý vliv shůry. Navažte vnitřní dialog, i dialog s myslí toho, kdo je vám drahý - tak dlouho, jak bude potřeba. Až se transformuje tato úroveň, bude vás Klenot Diplomacie inspirovat ve vašich vlastních tématech. A bude tak činit v té sebejistotě a neohroženosti, ke které sama směřujete. Máte revoluční myšlenky, jste schopna nového pohledu na věci (pro ostatní třeba nepochopitelné) a dokážete se vydat náhle a daleko od všech břehů.

Necháte-li projevit svůj jemnocit, dokážete vytvořit harmonii a pocit bezpečí pro ostatní. Starostlivost a péče však musí mít správnou míru: pamatujte, aby vaše řeč byla pro druhé smysluplná a "koncentrovaná". Zkraťte věty, vynechejte zbytečnosti. Kritiku si neberte osobně. Nepokoušejte se prorazit hlavou zeď.  Každá energie něco stojí a rovnováha by měla být zachována

Když se komunikace nedaří, zkuste  prostě jen naslouchat - nechejte je mluvit, však  oni se napráskají sami ;)
 

Ve vašem manželství či partnerství dokážete, aby panovala citová shoda. Ve vás se projeví velká obratnost pro urovnávání třecích ploch nebo při řešení nějakých potíží.Popis drahých kamenů v receptuře:

Onyx – černý amorfní silikát hlubokých a pomalých vibrací, které zpomalují prožívání toku času. Ochranný kámen, „hold on“ už z principu. Pomáhá při konfliktech udržet schopnost rozlišovat a najít správnou volbu. Určen pro těžká a nesrozumitelná období plná zmatku. Uvolňuje. Znecitlivuje předrážděnou mysl. Udržuje kontakt se silou našeho života. Vhodný při mimořádném fyzickém i citovém vypětí.

Záhněda je jedním z nejmocnějších kamenů působících proti strachu a úzkosti. Její vibrace uvolňují krční čakru - vrací schopnost plynule mluvit. Kámen inteligence. Kámen vhledu. Pod jeho vládou je diplomacie, hluboký vhled do komplikovaných jevů. Účinně rozpouští strach. Dodává sílu při rozhodování. Zvyšuje soustředění. Mírní tresty (které dáváme i dostáváme). Pomáhá vyhledávat východiska z těžkých situací. Kámen mírových rozhodnutí. Kámen, který mírní ztráty a zármutek. Cenné jsou krystaly s duhou uvnitř.

Diesthen, modravý Kyanit je kamenem energie Neptunu, jež vládne fantazii, paranormálním jevům  a mimosmyslovým zážitkům. Je překročením smyslové reality a překročením návykového vnímání. S ním budete odhalovat skryté souvislosti, probouzet citlivá a vnímavá místa ve své mysli. Sáhnete si na své mimosmyslové schopnosti. Budete se učit rozvíjet dar předtuchy a předvídavosti. Kyanit, sám působící na krční čakru, nám beze slov napovídá, v které oblasti se nemáme přizpůsobovat tomu, co je obecně uznáváno a pokládáno za normální. Kde je pro potřeba řídit se rozšířeným vědomím, učit se empiricky, poznáním, vykročením z konzervativního myšlení. Znamení Ryb, Neptunu a 12. domu je spojeno s osvobozením. Kyanit vám pomůže se vyjadřováním se a s logickým myšlením, s rozumovým zpracováním toho, o čem vy víte.

"Od zklamání přecházím k sebejistotě."
Žádné komentáře:

Okomentovat

Přibližně v tento čas..

Včera večer po práci jsem se zastavila na zápraží a jen tak zírala na oblohu. V hlavě nic. Vidím, jak náhodné nahé letní obláčky courají v ...