RafaelRAFAEL, orgonitový talisman od Hopley

Téma: Tajemství uzdravení

Kombinace kamenů: Olivín, Tyrkys, Chalkopyrit, Citrín a Brazilit


 Afirmace, symbolika, poslání:
 

Archanděl Rafael je tajemstvím uzdravení, tajemstvím moci: přirozené moci těla činit sebe samo zdravým. Je pro ty, kteří se potřebují naladit na své pocity. Je pro ty, kteří chtějí své tělesné pocity a instinkty prožívat svobodně, takové jaké jsou, a cítit se s nimi celiství a úplní. Je pro ty, kteří potřebují obnovit důvěru ve svůj vlastní sebezáchovný program, který do každé buňky jejich těla uložila sama příroda.

Promlouvá-li k vám tato energie, je možné, že máte ve svém životě velké starosti v otázce bezpečnosti a přežití. Vypadá to, jako byste nedůvěřovali svým vlastním pocitům, přestože hovoří jasně. Jakoby neměly váhu. Možná cítíte vinu, když se vaše skutečné pocity ozvou. Jste jako omámení, neschopni probudit se ze sna. Namlouváte si, že se to spraví samo. Toužíte po uzdravení - na úrovni těla, vztahů, nebo mysli - je to koneckonců propojené. Vaše vnitřní moudrost proto volá teď na pomoc archanděla Rafaela.
 

Vnější jevy musí nejprve dosáhnout k vašemu srdci - pokud se to zatím neděje, není možná změna a zůstáváte uvězněni ve své situaci. Kde je tedy ta pověstná „poslední kapka”? Kam až situace musí zajít, abyste byli svou situaci ochotni řešit? Až k té pověstné „poslední kapce” dospějete, probudí se ve vás Rafael plnou silou, aby vás vyvedl ven, na místo, kde se uzdravíte. V nemocných podmínkách neroste zdravé ovoce. Váš potenciál ke změně prostě musí uzrát. Uvažujte tedy alespoň o tom, protože ta chvíle nakonec stejně přijde, i když to stále ještě odkládáte. Děkujte Bohu za „poslední kapku”. A pro samé slzy ji nepřehlédněte, prosím.
 

Pozn.: Archandělé i andělé jsou součástí monoteistických náboženských tradic (judaismu, křesťanství, islámu..) - přestože je různá náboženství zmiňují, tyto bytosti jsou necírkevní - nepatří k žádnému určitému náboženství. V Římské mytologii odpovídá Rafaelovi bůh Merkur, v řecké mytologii je to Hermés. Je to pořád jeden a ten samý archetyp.
 

Archanděl Rafael je patronem lékařů, na dlouhé cestě opatroval a ochraňoval Tóbijáše, na Boží příkaz uzdravil Sáru. Tóbitovi vrátil zrak - představil se mu jako „Pomocník, syn velkého Slitovníka“.

   
Rovina ke zpracování. Pro koho talisman je:

    - pro ty, kteří potřebují spojit se s instinkty těla, s instinkty přežití. Pro ty, kteří si přejí porozumět situaci svého zdravotního a duševního stavu. Je pro ty, kteří potřebují pochopit, co se to "s nimi děje". Je pro ty, kteří se potřebují naladit na přirozenou moudrost těla - jak ono nás chrání únavou a bolestí, jako ono nám somatizuje, v čem je problém. Je pro ty, kteří potřebují rozvinout intuici, která správně říká: Co je pro mě dobré. Rafael je pro ty, kteří se rozhodli zahojit svou bytost, omýt své rány, vzdát se ne-moci. Je pro ty, kteří se rozhodli začít žít jinak, nově a zdravě. Je pro ty, kdo potřebují zlepšit svůj úsudek. Je pro ty, kteří potřebují vhled do příčiny své nemoci. Je pro ty, kteří řeší téma ne-moci a bez-moci. Archanděl Rafael je tajemstvím uzdravení, tajemstvím moci: přirozené moci těla činit sebe samo zdravým. Je pro ty, kteří se potřebují naladit na své pocity. Je pro ty, kteří chtějí své tělesné pocity a instinkty prožívat svobodně, takové jaké jsou, a cítit se s nimi celiství a úplní. Je pro ty, kteří se potřebují naučit, že nepříjemné pocity je ve skutečnosti varují a chrání. Je pro ty, kteří potřebují obnovit důvěru ve svůj vlastní sebezáchovný program, který do každé buňky jejich těla uložila sama příroda. Je pro ty, kteří potřebují nalézt důvěru v to, co příroda po miliony let vyvíjela a co máme k dispozici po jeden drahocenný lidský život: tělo a jeho instinkty. Je pro ty, kdo si potřebují uvědomit, že příkazem života je život. Je pro ty, kteří potřebují odlišit podstatné od nepodstatného, kteří hledají porozumění přírodním zákonům. Je pro ty, kteří jsou tuto moudrost ochotni přijímat, stejně jako naději na uzdravení a stejně jako možnost, že přijmou nová rozhodnutí.

   

Drahé kameny použité v receptuře:

    Olivín - zelená světélka regenerace, očisty, znovuzrozující se krásy. Esence vitality. Jako drahý kámen probouzí Zájem, Fascinaci, jako když se rozvíjí z pupene nová větvička nebo květ. Duše je v očekávání krásného, vítá vše nové. Olivín rozvíjí jemné a citlivé smysly těla. Zjemňuje vnímání, projasňuje prožívání smyslových vjemů. Oživuje metabolismus, napomáhá energeticky vyplavování jedů z těla. Urychluje obnovu. Jako talisman pomáhá přijmout odpovědnost za vlastní život, tiší žal a pocit viny. Vrací svého nositele do stavu prožívání rovnosti sebe sama vůči ostatním. Vybízí k účasti a ke spolupráci. Říká: "Pojď se rozvíjet, kvést a obdaruj svět."

    Tyrkys - kámen štěstí. Kámen šťastných cest, amulet cestovatelů. Kámen hojení a léčení. Vhodný talisman při stavech vyčerpání. Stabilizuje energie, ruší kletby, rozvazuje nechtěné svazky a rozpouští spory. Dává odvahu a sílu k překonání těžkostí. Přináší romantická přátelství, dobré vztahy, vhodné obchodní partnery. Dává šťastnou ruku při podnikání. Mimořádné vibrace mají tyrkysy importované z Pákistánu.

    Chalkopyrit je kámen pro senzibily, proutkaře a léčitele - silně u nich zvyšuje vnímavost a schopnosti. Ochraňuje je před nežádoucím vydáváním vlastní energie. Energizuje auru a činí jí nedotknutelnou, chrání ji magneticky. Přivádí do energetického pole nositele nekonečnou energii a veškeré informace vesmíru. Uvolňuje veškeré energetické blokády. Pomáhá při léčení všech energií, umožňuje volný tok energie. Tím napomáhá zdravé buněčné tvorbě a buňky mohou regenerovat. Mimo probuzený a očištěný tok energie Chalkopyrit navíc otvírá a čistí korunní čakru - skrze vědomí samotné.

    Citrín je šťastný a štědrý a plný lehkosti a třpytu. Inspiruje prosperitu, dosažené odměny, bohatství a úspěch. Zajišťuje příjemný spánek, předává teplo, energizuje auru. Má schopnost zvyšovat tvůrčí schopnosti. Podporuje duševní vědomí a zavčas svého majitele varuje před nebezpečím. Pod jeho vládou je čakra solar plexus, aktivuje však i činnost korunní čakry. Navozuje stavy nadosobní radosti, je symbolem hojnosti, plnosti, dosažených věcí. Citrín je také vhodný talisman pro urovnání vztahů a sporů v rodině či skupině. Napomáhá rozuzlení těžkostí a napravení omylů v komunikaci. Mírní přecitlivělost. Rozpouští strach ze ztráty a navrací smělou sebejistotu.

    Brazilit pomáhá držet celistvost duše. Má dar proměňovat. Pomáhá dosáhnout nadpřirozených věcí, souvisí s mystickými vlivy planety Uran. Člověku pomáhá poznat a udržet hranice, kde začíná on sám a kde ostatní (předchází psychickému obtěžování). Probouzí emocionální sílu a radost z poznávání sebe sama.


Orgonity Rafael v podobě kouliček, kyvadel, floralů, srdíček:


Žádné komentáře:

Okomentovat

Přibližně v tento čas..

Včera večer po práci jsem se zastavila na zápraží a jen tak zírala na oblohu. V hlavě nic. Vidím, jak náhodné nahé letní obláčky courají v ...