Velké orgonitové koule

Ceník na dotaz, napište mi zprávu.Koule je prapůvodní matka všech rozměrů a první magický tvar vesmíru.Nabízím koule v těchto základních velikostech: 4, 6, 8, 10, 12, 16 cm. Mají hladký, sklu podobný a bezpečný povrch - pryskyřice je určená na výrobu šperků. Orgonitové koule vytvářím obvykle na přání. Materiál, který na jejích výrobu používám: pryskyřice, mosaz (případně ještě hliník nebo bronz), přírodní křišťál a drahé kameny dle receptury. V pólech koulí září zlacené křišťálové hroty (u malých koulí vybroušené křišťálové kuličky), které povrchově potahuji plátkovým zlatem. Zlato používám pro jeho nádherné a neopakovatelné optické vlastnosti. Pryskyřici krásně "rozsvítí", když na ni dopadá sluneční světlo. Koule jsou jako živé, zajistěte je proti pádu a ujistěte se, že se nikam samy neodkutálí.

 

 

Určeny jsou jako talisman, k meditaci, k inspiraci, k uzavírání geopatogenních zón, jako všechny orgonity. 
 
Držte tu svou v dlaních, obejměte je prsty. Jste celek jednoho energetického pole. Zavřete oči. Pocit váhy a klidu. Přítomnost je hmatatelná. Je právě tady, ve vašich rukou. Váha těchto mohutných talismanů mocně uklidňuje. 

 Některé z vás si svoje orgonitové koule berou do postele. Některé koule leží skryty v ordinacích..


 


Kouli doporučuji posadit na polštářek, do ošatky, proutěného košíčku. Jsou těžké a perfektně se kutálí. Nikdy nedávejte kouli jen tak na polici nebo na stůl. Koule se po nárazu na zem odrazí (jsou do určité míry pružné), mohou se poškodit nebo něco dalšího při svém pádu zničit. Pro jistotu: Kouli vždy zajistěte, aby se nemohla sama nikam kutálet. Mívají tendenci "přemísťovat se samy".

Opatrujte s láskou a se záměrem.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Přibližně v tento čas..

Včera večer po práci jsem se zastavila na zápraží a jen tak zírala na oblohu. V hlavě nic. Vidím, jak náhodné nahé letní obláčky courají v ...