neděle 15. března 2020

Nové talismany na přání


Zelená Tára - vždy připravená zasáhnout, zachránit, pomoci. Buddhovská energie s mantrou OM TARE TUTARE TURE SOHA. Nová 8cm koulička se Smaragdy, Karneoly, Kalcity, Aventurinem a Chalkopyritem už má svou paní. Talisman byl na přání:


Orgonit od Hopley, forma: koule 8cm, receptura: Zelená Tára
Na přání byla i sada srdíčka a křidélek sladěných dozlatova, s růžovými Rubíny, se Smaragdy a s dalšími drahými kameny, které se odhalily v nativním horoskopu své paní:

Orgonit od Hopley, forma: srdíčko, receptura podle nativního horoskopu.I tohle do stříbřita laděné srdíčko musím zabalit a poslat. Jeho receptura se blíží té pro bohyni Kwan Yin, a bylo na přání:

Orgonit od Hopley, forma: srdíčko, receptura podle nativního horoskopu.


Zadní strana je hladká a zdobená.

A ještě tyhle dvě malinké čakrové kouličky se mi tu objevily:

Orgonity od Hopley, forma: koule 4cm, receptura: AnahátaJsou v drahokamové receptuře pro srdeční čakru a křišťálové kuličky uvnitř jsou potažené plátkovým zlatem. Tyhle dvě kouzelné kouličky jsou volné, zařadím vám je do nabídky.Líbí? Chcete doma taky něco takového?
Napište e-mailem na:

pamawangmo@gmail.com 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Srpen 2020 na blogu:

Doplnila jsem ještě trochu tu novou recepturu a odeslala tři talismany, které s ní vznikly. Malachit je pro mě zvláštní setkání a tak díky...