Co je to orgonit


O orgonitech se vypráví v kruzích ezoterických a v rámci léčitelství, že dýchají pránu. Orgonity jsou magické předměty se zvláštní energií. Je to instituce relaxační. Každý orgonit má svou frekvenci, ve které pulsuje. Nadechuje a vydechuje tok energie. Proto se orgonitům říká "živé kameny" - proudí jimi prána, "jemněhmotná", "orgonová", zkrátka: energie života, živoucí síla, plamen oživující tento svět. Tok energie, ono pulsování, které se rozšiřuje jako kruhy na hladině, dokáží proutkaři a jiní senzitivové cítit hmatem.  A tak jako je možné vyfotit "auru člověka", je možné vyfotit "auru orgonitu". 


Orgonit
Orgonit - nejmocnější silou vládne tvar koule.


Vibrace vzácných kamenů jsou orgonitem spojeny v jeden akord a rozšiřovány do prostoru. Orgonity nevidí a neslyší, nelze je tím pádem nijak obelhat. Citlivě reagují na energii, kterou mají v dosahu. Tuto energii čistí a vrací ji zpět vám. Nevyřeší za vás vaše problémy, inspirují ve vás sílu, s kterou to dokážete. Rozpouští oblaka těžkostí a návykového vnímání. Mohou vám přinést vnuknutí, sen či vizi, s níž překonáte překážky, nebo stvoříte něco zcela nového. 


Orgonitové kyvadlo
Orgonit - v podobě kyvala, které si povídá jen s vámi.
  

Orgonity pro vás dělám většinou na objednávku, na přání. Krásné fotky nových kouzelných věcí už několik let, přidávám na facebook. Líbí?  


Orgonit ve formě srdíčka
Orgonit - jako přívěsek v podobě srdíčka.

 

Všechny orgonity ode mě jsou talismany.


Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Talismany z mé dílny jsou osobní energetické předměty s drahými kameny. Vibrace kamenů jsou ve vztahu se záměrem, progresí. Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání. 


Orgonit
Orgonit - s kameny podle horoskopu.


   

Mindfullness


To, co pro úspěch s orgonitem potřebujete, je vaše Pozornost. Pokud necháte svůj orgonit jen tak ležet, bude ochráncem prostoru a energetického pole. Orgonit vždycky můžete nechat odložený v prostoru, který mu doma (nebo v práci) najdete a nechat ho, ať dělá, co nejlíp umí. Můžete ale získat  i více užitku: Naladíte-li se na afirmaci svého talismanu, projevíte přijetí, ochotu a zájem, tehdy spolu začnete budovat zázrak proměny. Usnete-li v poblíž svého orgonitu, asi si všimnete, jak moc se vaše sny se změní. Noci se zklidní, spánek se prohloubí. 

Dotýkejte se talismanu. Dotek je důležitý. Váha orgonitu má svůj smysl. Je to váha přítomnosti. 

Kdy to bude? Změna nastává každodenním růstem. Protože všechny velké věci rostou jako stromy. (Nepozorovatelným, ale mocným pohybem.)


Orgonit
Orgonit jako talisman.

 

 Ruční práce, trpělivost a ryzí materiály..


Není to levné a není to rychlé. Kameny, kov a pryskyřice jsou skutečné. Zlacení a stříbření je provedeno skutečným zlatem a stříbrem. Talismany se rodí z trpělivosti a ze zkušenosti. Rodí se na přání. Nejsou pro každého. Jsou tu pro ty, kteří ocení ryzí materiály, profesionální výtvarné zpracování a duchovní přístup k rozměru lidské duše.

Vytvářím orgonitové talismany tak dobře, jako bych je dělala pro sebe. Opatrujte je s láskou a se záměrem. 

Orgonitové náušničky z mé dílny.


Kde se to vzalo..


Když jsem pro sebe v roce 2009 objevila "orgonitové umění", celý ten fenomén jsem transformovala. Úplně první orgonity jsem viděla na stránkách wahlgrenis.cz a okamžitě mě zaujaly: "Jak může být něco tak kouzelného tak ošklivé?", říkala jsem si. Na fotkách u článku o orgonitech byly nevzhledné hnědé placičky a bábovičky. "To jde určitě udělat líp", napadlo mě. Daleko líp. Tak jsem tomu původně celkem mizernému nápadu vnukla nové poslání a mnohem, mnohem lepší podobu. Povídání o orgonitech jsem přepsala, konspirační kecy jsem vyškrtala. Nakoupila jsem přes 100 druhů drahých kamenů, rud a minerálů a pustila jsem se do práce.


Objednávku nebo dotaz mi prosím napište e-mailem na:

 

pamawangmo@gmail.com