Co je to orgonit


O orgonitech se vypráví v kruzích ezoterických a v rámci léčitelství, že dýchají pránu. Každý orgonit má svou frekvenci, ve které pulsuje. Nadechuje a vydechuje tok energie. Proto se orgonitům říká "živé kameny", že jimi proudí prána, energie života, plamen oživující tento svět. Tok energie, ono pulsování, které se rozšiřuje jako kruhy na hladině, dokáží proutkaři a jiní senzitivové cítit hmatem.  A tak, jako je možné vyfotit "auru člověka", je možné vyfotit "auru orgonitu". Orgonity jsou tedy považovány za kouzelné předměty se zvláštním působením. Talisman je vždy předmět s posláním. Je to každopádně instituce relaxační, podobně jako horoskopy, tarot, mandaly, mantry, a další záležitosti z této sféry. 


Orgonit
Orgonit - nejmocnější silou vládne tvar koule.


Vibrace vzácných kamenů jsou orgonitem spojeny v jeden akord a rozšiřovány do prostoru. Orgonity nevidí a neslyší, není tedy prostor pro vyjednávání. Leží v energetickém poli a reagují na síly, které mají v dosahu. Vaše emoce jsou energie. Místa v prostoru mají samy o sobě určitý charakter a sílu. Tuto kvalitu orgonit vdechuje a potom spolu s vibrací vzácných kamenů vydechuje - tedy vrací zpět - do prostoru a k vám. Jako žádný talisman, ani orgonit za vás nevyřeší vaše problémy. Nenahrazuje léčbu, nenahrazuje terapii. Talismany pro nás dělají jinou užitečnou věc: Jsme lidské bytosti, potřebujeme nezbytně inspiraci k odvaze, k hrdinství a k velkým věcem. 


Orgonitové kyvadlo
Orgonit - v podobě kyvala, které si povídá jen s vámi.
 
Orgonit ve formě srdíčka
Orgonit - jako přívěsek v podobě srdíčka.

 

Všechny orgonity ode mě jsou talismany.


Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Talismany z mé dílny jsou osobní energetické předměty s drahými kameny. Vibrace kamenů jsou ve vztahu se záměrem, progresí. Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Mohou přinést vnuknutí, důležitý sen, nebo vizi. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich symbolika a vibrace použitých kamenů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání. 


Orgonit
Orgonit - s kameny podle horoskopu.


Kdy to bude?


Ve správném tempu, ve správném rytmu, vždy ve správný čas. Změna 
nastává každodenním růstem. Protože všechny velké věci rostou jako stromy. Nepozorovatelným, ale mocným pohybem.

Pokud necháte svůj orgonit jen tak ležet, bude ochráncem prostoru a energetického pole. Orgonit vždycky můžete nechat odložený někde v prostoru, který mu doma (nebo v práci) najdete, a nechat ho, ať dělá, co nejlíp umí. Můžete ale získat něco ještě užitečnějšího, když se naladíte na archetyp svého talismanu. Když mu porozumíte. 

Projevíte-li přijetí, ochotu a zájem, tehdy začnete spolu budovat zázrak proměny. Usnete-li v poblíž svého orgonitu, nejspíš si všimnete, že se vaše sny změní. Noci se mohou zklidnit, spánek se možná prohloubí. A nebo přijdou barevné sny. A nebo ne. Nechávejte se překvapit, udivovat, uvítejte to nové, co přichází. Nesvazujte to svými nároky, nepokoušejte se to vést. Dovolte, aby to smysluplné, co k vám přichází, mohlo růst. Právě jako strom.


Dotýkejte se talismanu. Dotek je důležitý. Váha orgonitu má svůj smysl. Je to váha přítomnosti. Orgonit
Orgonit jako talisman.

 

 Ruční práce, trpělivost a ryzí materiály


Není to levné a není to rychlé. Kameny, kov a pryskyřice jsou skutečné. Zlacení a stříbření je provedeno skutečným zlatem a stříbrem. Talismany se rodí z trpělivosti a ze zkušenosti. Rodí se na přání. Nejsou pro každého. Jsou tu pro ty, kteří ocení ryzí materiály, profesionální výtvarné zpracování a respekt k rozměru lidské duše.

Přináším tyto talismany, jeden po druhém, s takovou péčí, jako bych je dělala pro sebe. Opatrujte je s láskou a se záměrem. 


Orgonitové náušničky z mé dílny.


Kde se to vzalo?


Když jsem pro sebe v roce 2009 objevila "orgonitové umění", celý ten fenomén jsem transformovala. Úplně první orgonity jsem viděla na stránkách wahlgrenis.cz a okamžitě mě zaujaly: "Jak může být něco tak kouzelného tak ošklivé?", říkala jsem si. Na fotkách u článku o orgonitech byly nevzhledné hnědé placičky a bábovičky. "To jde určitě udělat líp", napadlo mě. Daleko líp. Tak jsem tomu původně celkem mizernému nápadu vnukla nové poslání a mnohem, mnohem lepší podobu. Povídání o orgonitech jsem přepsala, konspirační kecy jsem vyškrtala. Nakoupila jsem přes 100 druhů drahých kamenů, rud a minerálů a pustila jsem se do práce. A hele, co pěkného vzniklo.


Co si přečíst dál? 

- Jak si vybrat? Síla a moc dobrých vlastností
- Facebooková stránka s novinkami


Objednávku nebo dotaz mi prosím napište e-mailem na:

 

pamawangmo@gmail.com