Lotosy poznání


Výška cca 48 mm, průměr 55 mm, váha okolo 160g
Ruční práce, luxusní zpracování, pravé drahé kameny.

Orgonitový lotos, talisman v drahokamové receptuře Kwan-YinLotosy z mé dílny jsou zářivé předměty. Do středu každého z nich, hrotem vzhůru, vkládám krystal křišťálu (vysoký asi 2-3cm) potažený vrstvičkou plátkového zlata. Zlacením je zdobený i povrch orgonitu, glazura má obvykle 3-4 vrstvy pro lepší odolnost. Pro zdobení používám i další plátkové kovy, abych celek barevně sladila.


Orgonitový lotos, talisman v drahokamové receptuře Kwan-Yin

Orgonit u mě vzniká asi tři týdny. Vyrobeno z orgonitového materiálu, což je pryskyřice, kovové třísky (mosaz), drcený křišťál, jantar. Povrch je bezpečný, jako sklo hladký, používám pryskyřici určenou k výrobě šperků. Zadní strana je hladká a zdobená - lotos má mimořádně příjemný jemný tvar pro pohodlné držení v ruce i při meditaci.


Orgonitový lotos, v drahokamové receptuře Cheiron
Každý orgonit beru mnohokrát do ruky, než je hotový. Od začátku do konce je to ruční práce. Přijde k vám ve voňavém a měkoučkém dárkovém balení, s ručně psanou popiskou, s letáčkem, kde krom Návodu k použití najdete také Afirmaci receptury a také popis použitých kamenů. Lotosy z mé dílny jsou skvělé dárky. Můžete je mít také na přání, s recepturou kamenů, které se vibracemi nejvíce blíží vašemu nativnímu horoskopu.


Zadní strana je úplně hladká a zdobená: 

 A ještě Postup při aktivaci talismanu: 


"Lotos před sebe, abych na něj viděla. Jednu ruku na čelo, aby dlaní čelo zlehka přikrývala a prsty se vzájemně nedotýkaly. Druhou ruku položit stejným způsobem zezadu na hlavu. Dlaně jsou proti sobě vodorovně, prsty se nedotýkají, hlavu tedy lehce držíme v rukou. Může to pro vás udělat někdo, komu důvěřujete. Při tomto držení si přečteme afirmaci, potichu, nebo nahlas. Když dočteme, pak hlavu uvolníme z držení, vezmeme si talisman do rukou a uvědomíme si, že jsme skutečně ochotni si z této příležitosti vzít ten nejlepší užitek. Očekáváme to nejlepší."Orgonit za vámi pošlu v krásném dárkovém balení, s povídáním k archetypu (nebo s horoskopem) a s popisem použitých kamenů.


Napište e-mailem na:

pamawangmo@gmail.com 

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Cesta k zázraku je obyčejné štěstí..

Objednávku nebo dotaz mi prosím napište e-mailem na: pamawangmo@gmail.com Přidala jsem:  »