Velké orgonitové koule


Koule je prapůvodní matka všech rozměrů a první magický tvar vesmíru.Orgonit - velká 13cm koule s Jaspisy..

Orgonit - velká orgonitová koule na přání, s kameny podle horoskopu.


Na objednávku: nabízím koule v těchto základních velikostech: 4, 6, 8, 10, 12, 16 cm. Mají hladký, sklu podobný a bezpečný povrch - pryskyřice je určená na výrobu šperků. Orgonitové koule vytvářím obvykle na přání. Materiál, který na jejích výrobu používám: pryskyřice, mosaz (případně ještě hliník nebo bronz), přírodní křišťál a drahé kameny dle receptury. (Seznam receptur vpravo, každý popsaný archetyp má svou drahokamovou recepturu. Protože jsou mé zákaznice ženy, skoro všechny archetypy jsou bohyně.)


Orgonit - koule 8cm v průměru (Hekaté)

V pólech koulí září zlacené křišťálové hroty (u malých koulí vybroušené křišťálové kuličky), které povrchově potahuji plátkovým zlatem (pokud se nedohodneme na jiném materiálu). Zlato používám pro jeho nádherné a neopakovatelné optické vlastnosti. Pryskyřici krásně "rozsvítí", když na ni dopadá sluneční světlo. Koule jsou jako živé, zajistěte je proti pádu a ujistěte se, že se nikam samy neodkutálí.


Orgonit od Hopley - velká 13cm koule - Kannon (Kwan Yin)
Velká orgonitová koule - 13cm - na přání.

Určeny jsou jako talisman, k meditaci, k inspiraci, k uzavírání geopatogenních zón, jako všechny orgonity. 

Orgonit - koule 6cm - receptura Světlo.
Orgonit - koule 6cm - bohyně Freya

 
Držte tu svou v dlaních, obejměte je prsty. Jste celek jednoho energetického pole. Zavřete oči. Pocit váhy a klidu. Přítomnost je hmatatelná. Je právě tady, ve vašich rukou. Váha těchto mohutných talismanů mocně uklidňuje. 


Orgonit - koule 6cm - Archanděl rafael

Orgonit - koule 6cm - Archanděl rafael


 Některé z vás si svoje orgonitové koule berou do postele. Některé koule leží skryty v ordinacích..


Orgonit - koule 6cm - Ona, první bohyně


Kouli doporučuji posadit na polštářek, do ošatky, proutěného košíčku. Jsou těžké a perfektně se kutálí. Nikdy nedávejte kouli jen tak na polici nebo na stůl. Koule se po nárazu na zem odrazí (jsou do určité míry pružné), mohou se poškodit nebo něco dalšího při svém pádu zničit. Pro jistotu: Kouli vždy zajistěte, aby se nemohla sama nikam kutálet. Mívají tendenci "přemísťovat se samy".

Opatrujte s láskou a se záměrem.


Orgonit - 8cm - Světlo, Světlo..

Orgonit - 8cm - ..jen Světlo, pokoj vám.Orgonit za vámi pošlu v krásném dárkovém balení, s povídáním k archetypu (nebo s horoskopem) a s popisem použitých kamenů.


Napište e-mailem na:

pamawangmo@gmail.com 

 
Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Minuta ticha pro ty, kdo neumí pískat

  Moje desky. A jak si uspořádáváte realitu vy? Víte, že tu a tam napíšu nějaký horoskop. Je to pro mě příležitost psát. A nechat se inspiro...