Závěsný oboustranný floral - orgonit od Hopley


Harmonie - závěsná, pod světlo, tančící. Nejnáročnější talisman, který vám můžu zhmotnit. Dost velký a dost zářivý na to, aby ochránil celý domov.
Jedna z nejúžasnějších podob talismanu (orgonitu), který pro vás můžu zhmotnit. Je, jako všechny moje práce, seskládaný z pravých drahých kamenů (v tomto případě jde o Rubíny, Růženín, Anyolit a Aventurin = drahokamová receptura Congruentia/Harmonie).Tento talisman je určený k zavěšení po světlo v pokoji, doprostřed místnosti. Na silonový vlasec, nebo barevnou stužku, aby se mohl volně točit, v prostoru tančit, vrhat barevná a zlatá světélka a pečovat o celý váš domácí vesmír. Vzhledem ke své váze a velikosti má sílu srovnatelnou s 8cm orgonitovou koulí.  Je to spíš "rodinná" než "osobní" velikost.

Dlouhá léta jsem pro vás vytvářela nejrůznější floraly, jako příbytky nejrůznějších archetypů, ale vždy jsem je dělala jednostranné. Jsou jich u vás doma stovky. Toužila jsem po něčem, co bude (potenciálně) stále v pohybu, doslova mezi nebem a zemí. Volně ve vzduchu. Tak tady to máme! :) A vypadá jako opravdový středověký poklad, jako něco půjčeného z muzea. Skutečný artefakt spojení se silami lidské duše. Protože když tyto síly dokážete ocenit, když jim dáte váhu a když jim projevíte respekt, tak ony přichází, sílí a přivádí naplnění do vašeho života.
Můžete je mít na přání - individuálně navržené podle vašeho nativního horoskopu.

Nebo si můžete zvolit libovolnou z receptur, které tady na blogu už mám (seznam v pravém sloupci).


Žádné komentáře:

Okomentovat

Šperky s orgonity - náramek, náušnice

Konečně jsem se odvážila i do orgonitového náramku. Jak jinak než na přání: Náramek a náušnice s orgonity, receptura Nefertiti. ...