Čakrové kouličky

Cena na dotaz.Kouličky mají 4cm v průměru. Jsou zlacené plátkovým zlatem v ryzosti 23,75ct. Jsou vyrobené ručně, vznikají asi tři týdny. Jsou vyrobeny z orgonitového materiálu (což je pryskyřice, kovové třísky mosazné, drcený křišťál a Jantar). Povrch je bezpečný, jako sklo hladký, používám pryskyřici určenou k výrobě šperků. Kouličky jsou úplné, nemají nikde plošku ani "nožičky" a ochotně se kutálejí - zajistěte je proto proti pohybu a proti pádu z výšky. Sluší jim to v košíku či na ošatce, nejlépe tam, kde dopadá denní světlo. Opatrujte je s láskou a se záměrem a budou vám dobře sloužit. 

1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. Sahasrára

Sadu čakrových kuliček jsem zhmotnila tak, že je prolíná a spojuje jeden minerál: Kalcit. Kámen (minerál) potěšení. Všechny čakrové kouličky obsahují některý z typů Kalcitu, některou jeho barvu, od červené, přes oranžovo-citronovou, modrou, zelenou, až po bílou. Sada orgonitových kouliček tak může fungovat jako jeden celek, resp. jedna kulička předpokládá těch šest dalších a je s nimi (už předem) v souhře.


Všechny kouličky mají jeden společný kontext a slouží všechny k tomu, aby se uživatel mohl naladit na přirozenou funkci konkrétní čakry. Aby porozuměl tomu, k čemu harmonicky (bez bloků) fungující čakra správně slouží. Aby se cítil inspirován k odvaze vrátit se do přirozeně pokojného stavu. Aby v tom, co která čakra za dary nabízí, našel potěšení. Protože potěšení motivuje. A Kalcit sám je výrazem potěšení, je tou energií.Popisy (Afirmace, symbolika a poslání) k čakrovým kouličkám znamenaly pro mě čerpat z několika zdrojů, ale nakonec jsem vytáhla na pomoc učebnici aplikované kineziologie (č.4, Jednotný mozek pro pokročilé, ISBN 80-86733-04-1). Ta se v energetickém systému člověka zabývá kdejakou podivuhodností, včetně čaker. Texty, které jsem k čakrovým kouličkám dala, nejsou převzaté texty, jsou opět moje vlastní, mým pohledem i jazykem. 


A ještě Postup při aktivaci talismanu: 


"Kuličku před sebe, abych na ni viděla. Jednu ruku na čelo, aby dlaní čelo zlehka přikrývala a prsty se vzájemně nedotýkaly. Druhou ruku položit stejným způsobem zezadu na hlavu. Dlaně jsou proti sobě vodorovně, prsty se nedotýkají, hlavu tedy lehce držíme v rukou. Může to pro vás udělat někdo, komu důvěřujete. Při tomto držení si přečteme afirmaci, potichu, nebo nahlas. Když dočteme, pak hlavu uvolníme z držení, vezmeme si talisman do rukou a uvědomíme si, že jsme skutečně ochotni si z této příležitosti vzít ten nejlepší užitek. Očekáváme to nejlepší." 


Adžňa, 6.čakra - čakra třetího oka:
Dárkové balení:
Žádné komentáře:

Okomentovat

Přibližně v tento čas..

Včera večer po práci jsem se zastavila na zápraží a jen tak zírala na oblohu. V hlavě nic. Vidím, jak náhodné nahé letní obláčky courají v ...