Freya (Láska)

LÁSKA A ŠTĚSTÍ (Freya), orgonitový talisman od Hopley


Téma: Je jen jeden zákon lásky.

Kombinace kamenů:  Růženín, Selenit, Halit, Rhodochrozit s Pyritem a Pazourek.Afirmace, symbolika, poslání:

Jen jen jeden zákon lásky: Láska je síla, která vede ke štěstí.

Je to ten pravdivý pocit kladné energie v nás. Přijetí. Když je tu, máme jistotu. Milujeme to, co přijímáme, k čemu jsme ochotni se sklonit a k čemu nás vede zájem.

Láska probouzí sílu na obou stranách - posiluje obdarovaného i dárce. Je to síla, která uzdravuje. Zachraňuje. Když ji cítíte, cítíte že dokážete "přenášet hory". Ale "když se nechce", je to horší, než když "se nemůže", je to tak?

Freya je překrásná bohyně severské mytologie. Je to bohyně plodnosti a úrody a magie. Její jméno v překladu znamená „Milovaná“. Její den je pátek (Frey's day). Slzy, které uroní na zem, se promění ve zlato, zatímco ty, co uroní do moře se změní v jantar. Její dcery se jmenují Hnoss a Gersemi (obojí znamená „Poklad“).

Vybaven láskou je člověk přátelský, optimistický a pozitivní. Ví, co je pro něj dobré. Cítí svou sílu a dokáže ji přirozeně vyjadřovat. Překonal totiž úzkost. Osvobodil se od zranění a smutku pocházejícího z minulosti. Proto dokáže projevit milosrdenství. Vše, čím se zabývá, je schopen zvládnout s odhodlaností a s rozhodností. Může se spolehnout na pomoc přátel. A něco navíc ho chrání - dostává se mu pomoci shůry.

Popis drahých kamenů, které orgonit nese:

   Růženín - talisman, který nás přitahuje tam, kde se cítíme milovaní, a k těm, které milujeme. Růženín se dotýká citu. Emoce dokáže zjitřit a přesto konejší bolest srdce. Již od starověku je považován za kámen lásky a symbol tolerance. Můžeme opustit bolestivé vztahové téma, přijmout a zároveň pustit bolest. Odmítnout zdvořile to, co nám škodí. A sami neškodit. Narovnat se, nadechnout, připomenout si Kým chceme být. Pokud chceme prožívat lásku, musíme ji sami vyjadřovat. Naladit se na to, co nám dává dobrý pocit ze sebe a ze života. Vrátit se mezi lidi. Najít prostor pro něhu a blízkost ve vztazích. Být laskaví a pravdiví. Otevřít srdce a přestat se bát.

    Selenit, pojmenován po Seléne, řecké bohyni měsíce. Selenit je sádrovec, jeho čirá a vláknitá odrůda. Probouzí telepatii, komunikaci s duchovními průvodci. Může vás přivést k vašemu totemovému zvířeti. Vyrovnává hladiny energie, zjemňuje vibrace, působí jako síto. Rozpouští averzi a odpor - když se cítíme odmítnutí a neocenění, napovídá jak přijmout své úkoly a udržet si ochotu. Selenit je ono přizpůsobivé, přístupné přijetí. Je to vědomý stav, v němž dokážete zvrátit napadení a znepokojení nevědomé a spící noci. Selenit je dbělé oko s vlídným pohledem.

    Halit je mineralogický výraz pro sůl kamennou. Himalájská sůl obsahuje mikročástečky hematitu – tato červená sůl je tak prostoupena kovem. Energeticky je nejsilnější z halitů. Sůl je posvátnou očistnou substancí. Rituály soli osvobozují zemi a ducha od prokletí a zátěží. Sůl je symbolem magie dvojbytí, neboť splývá v jedno s vodou a opět z vody vystupuje ve formě krystalů. Sůl je minerálem dvou živlů, země a vody. Můžete ji milionkrát rozpustit a vždy znovu vykrystalizuje ve formě dokonalých pevných kamenů. Čistých. Sůl čistí vědomí a obnovuje tělo. Přináší dbělost a lehkost, klid, z něhož povstává tvořivé hravé sebeuvědomění.

    Rodochrozit
propůjčuje mimořádnou energii při zvýšené fyzické aktivitě. Zklidňuje tělo a emoce, zbavuje stresu. Přináší dynamiku a pozitivní motivaci našemu snažení. Zabraňuje "vyhoření". Probouzí lásku a soucit. Léčí bolest jako následky zneužívání a odmítání. Čistí solar plexus. Učí, jak porozumět skutečnosti. Zahání depresi, zlepšuje rozumové schopnosti, učí uvědomění si vlastní ceny.

    Pyrit aktivuje naši vnitřní sílu, energie vrací do rovnováhy. Dokáže nás vrátit zpět do proudu našeho života. Zpátky na zem, oběma nohama na pevnou skálu a tam, kde jste fyzicky, mentálně i emocionálně "doma". Umožňuje navázat na naše stará pochopení, rozpomenout se na to, co nám dříve dávalo sílu, radost, co nás "nabíjelo". Mimořádný energetický štít. Kámen, s nímž obnovujeme svou schopnost volby.Orgonit - talisman - Freaya

Orgonit - talisman - Freaya

Orgonit - talisman - Freaya

Orgonit - talisman - Freaya

Orgonit - talisman - Freaya
Pozn.: Když dokážeme i svou uzavřenost přijmout jako celkem užitečnou vlastnost, paradoxně se začneme bez námahy a hladce otevírat světu. Pocítíte, jak je nám mezi lidmi čím dál líp. Když přijmeme sebe, dokážeme přijmout druhé.