Freya (Láska)

LÁSKA A ŠTĚSTÍ (Freya), orgonitový talisman od Hopley


Téma: Je jen jeden zákon lásky.

Kombinace kamenů:  Růženín, Selenit, Halit, Rhodochrozit s Pyritem a Pazourek.Afirmace, symbolika, poslání:

Jen jen jeden zákon lásky. Láska je síla, která vede ke štěstí.

To, jak se v životě cítíme, je klíč. Takže co to vlastně má ta láska být?

Je to pravdivý pocit kladné energie v nás. Uvědomujeme si ho a když je tu, máme jistotu. Na vědomé úrovni je naším Přijetím, Ochotou a Zájmem zároveň. Neboť milujeme to, co přijímáme, k čemu jsme ochotni se přiblížit a k čemu nás vede zájem. Touha je jen jiný výraz pro zájem. Cítíme-li tuto energii, kterou nazýváme láskou, vnímáme svou sílu! Je to síla, která uzdravuje nás i svět. Je to síla, s níž nacházíme řešení. Síla, která dává vyrůst něčemu dobrému. Když "se chce", je tu Ochota - a ochota je projevem lásky. Láska je ochotná přenášet i hory. Ale "když se nechce", je to horší, než když "se nemůže".

Překrásná bohyně severské mytologie, bohyně plodnosti a úrody a magie. Její jméno v překladu znamená „Milovaná“. Její den je pátek (Frey's day). Slzy, které uroní na zem, se promění ve zlato, zatímco ty, co uroní do moře se změní v jantar. Její dcery se jmenují Hnoss a Gersemi (obojí znamená „Poklad“).

Láska může fungovat jen oběma směry zároveň. Musí jít jak směrem k naší vlastní bytosti, tak směrem ven k ostatním bytostem. Jen na jednu stranu to nefunguje. Jen na jednu stranu to nikdy není zdravé. Nehoňte se za štěstím. Nehoňte se za láskou. Vyhledejte místo, kde přebývá. V srdci. Přímo ve středu vašeho těla i duše. Proto jde i o sebelásku, o vnímání své vlastní hodnoty a o sebeúctu. Jde o přijetí sebe sama, stejně jako jde o přijetí vnějšího světa. Proto nepohrdejte signály, které k vám vaše duše, vaše srdce i tělo vysílají - to, jak se cítíme, je pravda. Když dokážeme i svou uzavřenost přijmout jako celkem užitečnou vlastnost, paradoxně se začneme bez námahy a hladce otevírat světu. Pocítíte, jak je nám mezi lidmi čím dál líp. Když přijmeme sebe, dokážeme přijmout druhé.

Barva lásky je růžová, protože je to vlastně barva smíření. Je to barva, která vznikne, když se smísí bílá a červená, sníh a krev, neboť láska je vykoupená - ona se rodí z poznání a z bolesti. Uctěte ji, lásku, a sdílejte pouze radost – a to jak s přáteli, tak s nepřáteli. (Přátelé se zaradují a nepřátelé naštvou.)Rovina ke zpracování. Pro koho talisman je:


    - pro ty, kteří se cítí nejistí, nemilovaní, nedůležití. Pro ty, kteří popírají situaci, v níž se nacházejí. Pro ty, kteří prožívají mrzutost nebo nezájem. Pro ty, kteří se potřebují smířit se svými pocity, s tím co prožívají. Není špatné uvědomit si, jak bídně se cítím! Nemusím předstírat, že jsem šťastný, když nejsem. Možná potřebujete hrát divadlo před svým okolím, ale neměli byste ho hrát sami před sebou.Takové předstírání ještě nikdy nic skutečně nevyřešilo. Situaci dokážete přijmout a vhodně vyřešit teprve tehdy, když přijemete to, co vám říká tělo: jak se skutečně cítím. Přestaňte popírat svoje pocity. Jakmile přijmete sebe i se svými pocity, láska ve vás začíná hořet jasným plamenem. Jde o přijetí. I o přijetí toho negativního. Připomeňte si, že láska se rodí z bolesti. Přijměte i svou bolest. Projevte zájem a ochotu. Objeví se ve vás síla. To je síla lásky a ta vám dodá další sílu pokračovat. Láska je síla, která vede ke štěstí.Popis drahých kamenů v receptuře:

    Růženín se dotýká citu. Emoce dokáže zjitřit, tak jako konejšit potlačenou bolest. Již od starověku je považován za kámen lásky. Je rovněž symbolem tolerance. Růženín svými vibracemi rozpouští energetické bloky, obnovuje radost ze života. Růženín odplavuje pocity hořkosti, viny. Vyzývá nás opustit konečně bolestivé téma, vypustit bolest tak, jako se vypouští voda z bazénku. Narovnat se, nadechnout, připomenout si kdo skutečně jsme a Kým chceme být. Probouzí v nás radost ze sebe sama, intuitivní naladění se na dobrý pocit ze života. Vrací nás mezi lidi. Tam, kde se cítíme zamilovaní. Otevírá srdeční čakru a zvyšuje vnímavost k citovému vyjádření.

    Selenit, pojmenován po Seléne, řecké bohyni měsíce. Selenit je sádrovec, jeho čirá a vláknitá odrůda. Probouzí telepatii, komunikaci s duchovními průvodci. Může vás přivést k vašemu totemovému zvířeti. Vyrovnává hladiny energie, zjemňuje vibrace, působí jako síto. Rozpouští averzi a odpor - když se cítíme odmítnutí a neocenění, napovídá jak přijmout své úkoly a udržet si ochotu. Selenit je ono přizpůsobivé, přístupné přijetí. Je to vědomý stav, v němž dokážete zvrátit napadení a znepokojení nevědomé a spící noci. Selenit je dbělé oko s vlídným pohledem.

    Halit je mineralogický výraz pro sůl kamennou. Himalájská sůl obsahuje mikročástečky hematitu – tato červená sůl je tak prostoupena kovem. Energeticky je nejsilnější z halitů. Sůl je posvátnou očistnou substancí. Rituály soli osvobozují zemi a ducha od prokletí a zátěží. Sůl je symbolem magie dvojbytí, neboť splývá v jedno s vodou a opět z vody vystupuje ve formě krystalů. Sůl je minerálem dvou živlů, země a vody. Můžete ji milionkrát rozpustit a vždy znovu vykrystalizuje ve formě dokonalých pevných kamenů. Čistých. Sůl čistí vědomí a obnovuje tělo. Přináší dbělost a lehkost, klid, z něhož povstává tvořivé hravé sebeuvědomění.

    Rodochrozit
propůjčuje mimořádnou energii při zvýšené fyzické aktivitě. Zklidňuje tělo a emoce, zbavuje stresu. Přináší dynamiku a pozitivní motivaci našemu snažení. Zabraňuje "vyhoření". Probouzí lásku a soucit. Léčí bolest jako následky zneužívání a odmítání. Čistí solar plexus. Učí, jak porozumět skutečnosti. Zahání depresi, zlepšuje rozumové schopnosti, učí uvědomění si vlastní ceny.

    Pyrit aktivuje naši vnitřní sílu, energie vrací do rovnováhy. Dokáže nás vrátit zpět do proudu našeho života. Zpátky na zem, oběma nohama na pevnou skálu a tam, kde jste fyzicky, mentálně i emocionálně "doma". Umožňuje navázat na naše stará pochopení, rozpomenout se na to, co nám dříve dávalo sílu, radost, co nás "nabíjelo". Mimořádný energetický štít. Kámen, s nímž obnovujeme svou schopnost volby.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Novinky na facebooku Orgonity od Hopley

Všechny nové poklady z mé dílny najdete zde - přidejte se (klikni).