Phoenix

Orgonit od Hopley, forma: floral, receptura: Phoenix
PHOENIX, orgonitový talisman od Hopley


Téma: Obnova, regenerace a tajemství nového počátku..

 
Kombinace kamenů:
Olivín, Opál, Citrín, Brazilit


 Afirmace, symbolika, poslání:

Povstat jako Phoenix z popela.. Buďto jste právě prošli pouští, nebo unikli z požáru. Nebo jste po nemoci, nebo jste přeživší, kteří utekli z toxického vztahu? Ať je to jakkoli, je za vámi vyčerpávající, bolestná zkušenost a ztráta. Stálo vás to hodně sil, dostat se do bezpečí a zachránit se. Cítíte únavu, kterou přirozeně provází lítost a vztek.

Vaším úkolem je zůstat v bezpečí a naladit se na budoucnost. Nevracejte se do ohně. Odepište ztráty, a co je za vámi, ať za vámi už zůstane. Protože potřebujete obnovit své síly a uspořádat si novou stabilitu. I když to, co se stalo, vypadalo jenom jako útěk, prošli jste Tajemstvím počátku. A to je duchovní zkušenost.

Tajemství počátku věcí totiž spočívá v odvaze projít nevyhnutelným. Přesně to se stalo. 

Obnova lesa je nejzářivější a nejbujnější po požáru. Vaše obnova ať je taky taková - bujná a zářivá.

Takže, co se má dít od tohoto okamžiku dále? Přijměte možnost, že vše je nové. A že to může být krásné. A že to jistě je dostatečně velké a svobodné na to, aby to umožnilo jen částečné poznání. Protože přece stojíme o různé další možnosti vývoje a o mnohé příležitosti k tvořivosti, ne? Je tu šance vrátit se k dětské radosti objevitele: tolik neprozkoumaných moří a vytoužených kouzelných ostrovů ukrytých někde v modravých dálkách mezi vlnami...

Naše důvěra musí být dostatečně hluboká, a náš optimismus musí být více, než jen iluze. Mít naději, to znamená mít víru ve smysluplnou budoucnost.

A protože teď už můžeme, tak POJĎME: Pojďme se spolu vypravit objevovat svět, který má duši. Tímto směrem můžeme - máme - a vlastně musíme jít, protože je to jediný způsob, jak uzdravit sebe sama. Navrátit hodnotu duši tak, že jí budu sloužit. A že ji budu vidět nejen v sobě, v druhých, ale i přímo ve světě. Protože pak je to svět, který má hodnotu. Tam mám i já své místo. Je to svět, který dokážu vnímat, ke kterému se dokážu vztahovat - a vidět jeho krásu, nebo temnotu, sílu nebo slabost. Nemám vůči němu moc iluzí - protože už ho znám. A není mi lhostejný, protože je můj. A dokonce: je náš.

Orgonit Phoenix.

Drahé kameny, symbolika, poslání a afirmace:


Olivín
- zelená světélka regenerace, očisty, znovuzrozující se krásy. Esence vitality. Jako drahý kámen probouzí Zájem, Fascinaci, jako když se rozvíjí z pupene nová větvička nebo květ. Duše je v očekávání krásného, vítá vše nové. Olivín rozvíjí jemné a citlivé smysly těla. Zjemňuje vnímání, projasňuje prožívání smyslových vjemů. Oživuje metabolismus, napomáhá energeticky vyplavování jedů z těla. Urychluje obnovu. Jako talisman pomáhá přijmout odpovědnost za vlastní život, tiší žal a pocit viny. Vrací svého nositele do stavu prožívání rovnosti sebe sama vůči ostatním. Vybízí k účasti a ke spolupráci. Říká: "Pojď se rozvíjet, kvést a obdaruj svět."

Opál, drahý bílý Opál - bývá iniciátorem v dobrodružství sebeobjevování. S ním sny vystupují na povrch vědomí jako vize a projevují se třeba jako umění. Opál obsahuje vodu. Tato " jezírka duhy" zrcadlí jasné zářivé barvy. Pozorovat hru barevných světélek v Opálu znamená vidět souhru křišťálu, vody a světla. Opál je talismanem pro návrat k pravdě, pro překonání různých mentálních omezení, kouzel a kleteb. Opál pomáhá nahlédnout za naše individuální hranice.

"Dostal jsem svoje umění shůry, abych se proměnil."


Citrín je šťastný a štědrý a plný lehkosti a třpytu. Inspiruje prosperitu, dosažené odměny, bohatství a úspěch. Zajišťuje příjemný spánek, předává teplo, energizuje auru. Má schopnost zvyšovat tvůrčí schopnosti. Podporuje duševní vědomí a zavčas svého majitele varuje před nebezpečím. Pod jeho vládou je čakra solar plexus, aktivuje však i činnost korunní čakry. Navozuje stavy nadosobní radosti, je symbolem hojnosti, plnosti, dosažených věcí. Citrín je také vhodný talisman pro urovnání vztahů a sporů v rodině či skupině. Napomáhá rozuzlení těžkostí a napravení omylů v komunikaci. Mírní přecitlivělost. Rozpouští strach ze ztráty a navrací smělou sebejistotu.

Brazilit je kámen itegrity - pomáhá držet celistvost duše. Odsekává připoutanost, závislost, vracející se myšlenky a uřknutí. Má dar proměňovat to, co si myslíme, že je osudem - umožňuje odhalení tajemství a otevírá možnost hlubokého pochopení svého životního příběhu. Máme tak možnost zažít a poznat mystičnost vlastního života a sílu svého vlastního příběhu! Brazilit souvisí s vlivy planety Uran, proto i jeho energie se projevuje rázně, překvapivě a revolučně. Na zemi Brazilit člověku dává sílu nezbytnou k poznání vlastních možností. A také moc udržet zdravé hranice, nenechat se využívat. Je to síla a moc, kterou máme mít na svým životem. Brazilit je talisman, který poníženému navrací hodnotu. Podporuje integritu lidské bytosti, naši disciplínu a nakonec i radost z toho, co ona sama dokáže rozeznat jako pravdivé a skutečné.

 Brazilit - surový a přírodní, je verzí Citrínu:

Orgonit ve formě floralu, v receptuře Phoenix:
Orgonit od Hopley, forma: floral, receptura: Phoenix
Orgonit od Hopley, forma: floral, receptura: Phoenix

Orgonit od Hopley, forma: koulička 4cm, receptura: PhoenixPozn.: Krize vždycky přichází se strachem a s pocity bezmoci, protože si svět musíme pustit blíž k tělu. Pohled na realitu vyžaduje odvahu. Odvahu, abychom místo marného boje proti skutečnosti, měli šanci připravit se na budoucnost. Budoucnost přijde a přijde v transformaci, která může připomínat požár nebo porod... Změna je jediná možnost, jak světu vrátit život a hloubku a význam a krásu a hodnotu! Tato budoucnost počítá s námi, aby mohla živit a naplňovat také naši duši. Počítá s tím, že se i my proměníme, abychom ji mohli přijmout. Tajemství počátku věcí leží tam, kde něco končí. V odpovědi na nevyhnutelnost situace život vytvoří situaci, která je trochu jako porod. Máte strach? Kdo by neměl? Mějte ho a stejně pojďte vpřed!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Dotek strážného anděla

Svatba je velká událost. Tuším, že pár, který byl obdarován tímhle talismanem, se těší ochrany shůry. Protože tahle 12cm koule šla vykutá...