VÁŠ HOROSKOP + NÁVRH KAMENŮ

Z vašeho nativního horoskopu promlouvají drahé kameny..

Za horoskop s návrhem drahých kamenů si říkám o 1200,-Kč
Potřebuji datum vašeho narození, a pokud možno i místo a čas.  

Jde o kompletní nativní horoskop, individuálně psaný.
Dostanete ho po úhradě během týdne na e-mail. V tištěné podobě ho přikládám k talismanu. 

 
 

.. z kamenů poskládám talisman, orgonit.

 Napište e-mailem na:

pamawangmo@gmail.com 


 

Nativní horoskop je: 

Setkání se sebou samým. Objevíte svou původní podobu, ve které jste vstoupili na tento svět. Váš obraz ve zcela odhalené podobě. Pohled do kouzelného zrcadla. Můžete v něm spatřit odpovědi na důležité otázky. Máte příležitost znovu se spojit s energií, která vás do vaší mise - tohoto zrození - poslala. Nebo která vás tu, jako váš patron, přivítala. Může to být pro vás takový malý restart.

Podrobněji, čím nativní horoskop může být a jak ho lze taky vnímat, zde »

 

Až vám horokop pošlu,

dopřejte si čas, aby informace mohly zapadnout, kam potřebují. Na horoskop, když se má číst, se nespěchá. Uvolněte se, prosím. Objeví-li se v tom "čase nespěchání" nějaké synchronicity, jsou to dobrá znamení.


Jak horoskop vypadá?

Podívejte se. Kliknutím na náhledy níže otevřete první dvě a potom poslední stranu jednoho z nejnovějších horoskopů, který jsem měla možnost napsat. Nedávám ho sem pochopitelně celý. V této úpravě se horoskop vešel na 5 stran (odpovídá cca 12 NS průměrně na jeden horoskop). Složený na třetiny se pěkně vejde do dárkového balení k talismanu. Pokud objednáváte jen horoskop samotný, dostanete ho jen v elektronické podobě e-mailem. Pokud objednáte i talisman, horoskop vám vytisknu:
Píšu inspirující horoskopy

a píšu je srozumitelnou formou. Moje texty jsou vlídné a citlivé. Povím vám o Self a Egu (to je Slunce), o Duši (to je Měsíc), o Lilith (černé Luně), o Rozumu (Merkur), o Lásce (Venuše), o Síle (Mars), o Štěstí (Jupiter), a o těch dalších.. protože to vše dohromady dává Vaši bytost v celé její pestrosti a úplnosti. A napovídá to něco o Smyslu, který tady na Zemi možná máte.Návrh drahokamové receptury

vám pošlu spolu s horoskopem nejprve na e-mail. Každý kámen vám vyložím, seznámím vás s jeho posláním. Kameny, které navrhnu, jsou ty, které mají vazbu přímo k vašemu nativu. Jejich součet má zvláštní vibrace, které k vám patří a posilují vás na vaší cestě.
 

Co v horoskopu najdete:

- Čím k sobě přitahujete nejvíc štěstí.
- V čem nalézáte harmonii svého života.
- Podoba vaší lásky - způsob, jakým prožíváte sebe, vztahy a svobodu.


Užitek z horoskopu: 

- Uvědomíte si dosud nepojmenované. Věděli jste o tom.. jen jste to nevyslovili.
- Pohlédnete na své aktuální zrození s odstupem, získáte trochu objektivity.
- Zjistíte, kde na životní cestě se nacházíte, která etapa zralosti je před vámi.


A pokud se vám navržené kameny líbí,

vytvořím z nich pak nový orgonit ve tvaru, který si vyberete (orgonit se platí zvlášť, podle formy, kterou si vyberete). Horoskop vás nijak nezavazuje, recepturu tedy můžete nechat "na jindy" a zvolit si do svého orgonitu jakoukoliv jinou - od Anděla Strážného až po Velkou Medvědici.

Platba se provádí převodem na účet poté, co vaši objednávku potvrdím. Po připsání platby vám horoskop zašlu na e-mail během týdne na vaši e-mailovou adresu. Tištěný a profesionálně graficky zpracovaný horoskop přikládám navíc do dárkového balení orgonitu, (pokud si jej objednáte také). 
 
 
Napište e-mailem na:

pamawangmo@gmail.com

 

2012, Stupa of Enlightenment Benalmádena
 
Někdy podnikneme pouť do svého nitra, někdy se potřebujeme vydat daleko, do jiné země. Přijde mi to hodně podobné, v obou případech se vydáváme někam za obzor. I já se stále se vracím se svému vlastnímu nativnímu horoskopu. A když můžu, podniknu cestu daleko, jako posvátnou pouť. Tahle byla nejhezčí.