VÁŠ HOROSKOP + NÁVRH KAMENŮ

Z vašeho nativního horoskopu promlouvají drahé kameny..

Za horoskop s návrhem drahých kamenů si říkám o 2000,-Kč
Potřebuji datum vašeho narození, a pokud možno i místo a čas.  

Jde o kompletní nativní horoskop, individuálně psaný.
Dostanete ho po úhradě během týdne na e-mail. V tištěné podobě ho přikládám k talismanu. 

 
 

.. z kamenů poskládám talisman, orgonit.

 Napište e-mailem na:

pamawangmo@gmail.com 


 

Nativní horoskop je: 

Setkání se sebou samým. Objevíte svou původní podobu, ve které jste vstoupili na tento svět. Váš obraz ve zcela odhalené podobě. Pohled do kouzelného zrcadla. Můžete v něm spatřit odpovědi na důležité otázky. Máte příležitost znovu se spojit s energií, která vás do vaší mise - tohoto zrození - poslala. Nebo která vás tu, jako váš patron, přivítala. Může to být pro vás takový malý restart.

Podrobněji, čím nativní horoskop může být a jak ho lze taky vnímat, zde »

 

Až vám horokop pošlu,

dopřejte si čas, aby informace mohly zapadnout, kam potřebují. Na horoskop, když se má číst, se nespěchá. Uvolněte se, prosím. Objeví-li se v tom "čase nespěchání" nějaké synchronicity, jsou to dobrá znamení.


Jak horoskop vypadá?

Podívejte se. Kliknutím na náhledy níže otevřete první dvě a potom poslední stranu jednoho z nejnovějších horoskopů, který jsem měla možnost napsat. Nedávám ho sem pochopitelně celý. V této úpravě se horoskop vešel na 5 stran (odpovídá cca 12 NS průměrně na jeden horoskop). Složený na třetiny se pěkně vejde do dárkového balení k talismanu. Pokud objednáváte jen horoskop samotný, dostanete ho jen v elektronické podobě e-mailem. Pokud objednáte i talisman, horoskop vám vytisknu:
Píšu inspirující horoskopy

a píšu je srozumitelnou formou. Moje texty jsou vlídné a citlivé. Povím vám o Self a Egu (to je Slunce), o Duši (to je Měsíc), o Lilith (černé Luně), o Rozumu (Merkur), o Lásce (Venuše), o Síle (Mars), o Štěstí (Jupiter), a o těch dalších.. protože to vše dohromady dává Vaši bytost v celé její pestrosti a úplnosti. A napovídá to něco o Smyslu, který tady na Zemi možná máte.Návrh drahokamové receptury

vám pošlu spolu s horoskopem nejprve na e-mail. Každý kámen vám vyložím, seznámím vás s jeho posláním. Kameny, které navrhnu, jsou ty, které mají vazbu přímo k vašemu nativu. Jejich součet má zvláštní vibrace, které k vám patří a posilují vás na vaší cestě.
 

Co v horoskopu najdete:

- Čím k sobě přitahujete nejvíc štěstí.
- V čem nalézáte harmonii svého života.
- Podoba vaší lásky - způsob, jakým prožíváte sebe, vztahy a svobodu.


Užitek z horoskopu: 

- Uvědomíte si dosud nepojmenované. Věděli jste o tom.. jen jste to nevyslovili.
- Pohlédnete na své aktuální zrození s odstupem, získáte trochu objektivity.
- Zjistíte, kde na životní cestě se nacházíte, která etapa zralosti je před vámi.


A pokud se vám navržené kameny líbí,

vytvořím z nich pak nový orgonit ve tvaru, který si vyberete (orgonit se platí zvlášť, podle formy, kterou si vyberete). Horoskop vás nijak nezavazuje, recepturu tedy můžete nechat "na jindy" a zvolit si do svého orgonitu jakoukoliv jinou - od Anděla Strážného až po Velkou Medvědici.

Platba se provádí převodem na účet poté, co vaši objednávku potvrdím. Po připsání platby vám horoskop zašlu na e-mail během týdne na vaši e-mailovou adresu. Tištěný a profesionálně graficky zpracovaný horoskop přikládám navíc do dárkového balení orgonitu, (pokud si jej objednáte také). 
 
 
Napište e-mailem na:

pamawangmo@gmail.com

 

2012, Stupa of Enlightenment Benalmádena
 

Někdy podnikneme pouť do svého nitra, někdy se potřebujeme vydat daleko, do jiné země. Staré arabské přísloví praví, že když se ruka dotýká drahého kamene, duše se dotýká hvězd. Obojí pro nás představuje způsob, jak se vztahovat k archetypální úrovni vlastního bytí, jak být v kontaktu se zdrojem své energie.