VÁŠ HOROSKOP + NÁVRH KAMENŮ

Z vašeho nativního horoskopu promlouvají drahé kameny..

Za horoskop s návrhem drahých kamenů si říkám o 1200,-Kč
Potřebuji datum vašeho narození, a pokud možno i místo a čas.  

Jde o kompletní nativní horoskop, individuálně psaný.
Dostanete ho po úhradě během týdne na e-mail. V tištěné podobě ho přikládám k talismanu.

 
.. z kamenů poskládám talisman, orgonit.

 Napište e-mailem na:

pamawangmo@gmail.com 

 

Nativní horoskop je: 


Setkání se sebou samým. Objevíte svou původní podobu, ve které jste vstoupili na tento svět. Váš obraz ve zcela odhalené podobě. Je to jako pohled do zrcadla. Spatříte v něm odpovědi na důležité otázky, ke kterým se stále vztahujete. A znovu se tak spojíte s energií, která vás do vaší mise - tohoto zrození - poslala. Může to být pro vás takový malý restart.
Na facebook stále přidávám fotky nových orgonitů..


Až vám horokop pošlu, 


dopřejte si čas, aby informace mohly zapadnout, kam potřebují. Na horoskop, když se má číst, se nespěchá. Uvolněte se, prosím. Objeví-li se v tom "čase nespěchání" nějaké synchronicity, jsou to dobrá znamení.

Píšu inspirující horoskopy


a píšu je srozumitelnou formou. Moje texty jsou vlídné a citlivé. Povím vám o Self a Egu (to je Slunce), o Duši (to je Měsíc), o Lilith (černé Luně), o Rozumu (Merkur), o Lásce (Venuše), o Síle (Mars), o Štěstí (Jupiter), a o těch dalších.. protože to vše dohromady dává Vaši bytost v celé její pestrosti a úplnosti. A napovídá to něco o Smyslu, který tady na Zemi máte.

Návrh drahokamové receptury


vám pošlu spolu s horoskopem. Každý kámen vám vyložím, seznámím vás s jeho posláním. Kameny, které navrhnu, jsou ty, které mají vazbu přímo k vašemu nativu. Jejich součet má zvláštní vibrace, které k vám patří a posilují vás na vaší cestě. Někdy podnikneme pouť do svého nitra, někdy se potřebujeme vydat daleko, do jiné země. Přijde mi to hodně podobné. A já sama taky dělám obojí: stále se vracím se svému vlastnímu horoskopu, a někdy se vydám za obzor:


Tohle byla taky posvátná pouť :) moc se mi líbila!


Co tedy ještě v horoskopu najdete:

- Čím k sobě přitahujete nejvíc štěstí.
- V čem nalézáte harmonii svého života. 
- Podoba vaší lásky - způsob, jakým prožíváte sebe, vztahy a svobodu.

Užitek z horoskopu: 

- Uvědomíte si dosud nepojmenované. Věděli jste o tom.. jen jste to nevyslovili.
- Pohlédnete na své aktuální zrození s odstupem, získáte trochu objektivity.
- Zjistíte, kde na životní cestě se nacházíte, která etapa zralosti je před vámi.Náhled první strany nativního horoskopu:

Pokud se vám navržené kameny líbí,


vytvořím z nich pak nový orgonit ve tvaru, který si vyberete (orgonit se platí zvlášť, podle formy, kterou si vyberete). Horoskop vás nijak nezavazuje, recepturu tedy můžete nechat "na jindy" a zvolit si do svého orgonitu jakoukoliv jinou - od Anděla Strážného až po Velikou Watanai. Orgonit s horoskopem můžete mít i pro někoho, kdo je vám blízký - jsou to skvělé dárky. 

Platba se provádí převodem na účet poté, co vaši objednávku potvrdím. Po připsání platby vám horoskop zašlu na e-mail během týdne na vaši e-mailovou adresu. Tištěný a profesionálně graficky zpracovaný horoskop přikládám navíc do dárkového balení orgonitu, (pokud si jej objednáte také).A bonus navíc: vyjímečně dávám na facebook nějakou astroaktualitu:


31.12.2019 - Superúplněk v Blížencích
25.01.2018 - Mars vstupuje do znamení Střelce
31.3.2018 - Úplněk, Luna v Býku


Napište e-mailem na:

pamawangmo@gmail.com


    Žádné komentáře:

    Okomentovat

    Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

    Všichni přišli na pomoc:

     Slíbila jsem, že se podělím o další fotky nových talismanů, které s podzimem přišly. Zatímco některé mi zrají na stole a budou ještě potřeb...