SEZNAM - DRAHOKAMOVÉ RECEPTURY:


"Vědomí obklopené psychickými silami, které ho chrání a nesou,
ohrožují ho nebo klamou, to je pradávná zkušenost lidstva." C. G. Jung 
 

Orgonit do Hopley, forma: floral jednoduchý, receptura: Lao C

 
Podívejte se úplně doprava na tuto stránku. Je tam dlouhý seznam různých archetypů. Každý popsaný archetyp má svou drahokamovou recepturu. A protože jsou mé zákaznice ženy, skoro všechny archetypy jsou bohyně.


Tahle sbírka archetypů je pro mě velice cenná, protože téměř všechny kombinace kamenů jsem odhalila při psaní vašich nativních horoskopů. Bývá to skutečně tak, že za každým nativním horoskopem se skrývá síla tohoto charakteru. A když se opakují, když přichází znovu, jejich energetické pole sílí a roste.


Co jsou ty archetypy? Jsou mezi nimi přírodní síly a totemová zvířata (Vlk, Medvědice), jsou tu bohové Římanů a Galů (třeba Freya nebo Epona) a božstva východních náboženství (třeba Kwan-Yin a Bílá Tára), ale i další. Některé z nich mohou mít více jmen, protože se objevují v různých kulturách napříč časem. A o některých už vím, že jsou tu přítomné, ale ještě ke mě nepřišel někdo, s kým bych je mohla odhalit. A tak čekám na každý další horoskop.. je to vzrušující a úžasné, a vůbec nevím, kam až mě to zavede. Ale budete při tom.Orgonit od Hopley, forma: koule 6cm, receptura: Nathanael


Slovo "archetyp" znamená pravzor, tradicí posvěcenou a typickou postavu, představu, příběh. Náš nejstarší archetypální vzorec je starý nějakých 100.000 let. Archetypy se mohou stát zdrojem intenzivního i dlouhodobě působícího prožitku, který nás zasahuje na hlubší úrovni sdělení, jehož podstatu nemusíme být schopni racionálně vysvětlit. Někdy se archetypy dávají do souvislostí s vrozenými instinkty. Představují archaickou vrstvu vývoje lidského vědomí. V ní existují společné vzorce chápání skutečnosti, které vypovídají o psychickém fungování obrazivosti u všech příslušníků lidského druhu. (O archetypech dále na wikipedii.)

Orgonit od Hopley, forma: osmistěn, receptura: ConstantineDrahokamové receptury do vašich talismanů jsem sestavila s velikou péčí. Většina těchto receptur je odvozena z vašich osobních horoskopů (říká se jim nativní horoskopy). O svůj horoskop si můžete napsat, ráda ho pro vás sestavím.

Orgonit - srdíčka na přání, s kameny podle horoskopu..
Když pro vás píšu horoskop, spolu s jednotlivými planetami a aspekty se objevují i drahé kameny. Ty nakonec vytvoří energetický akord. Když se na takové seskupení kamenů a jejich symboliky dobře podíváte, spatříte archetyp - tam hluboko za těmi hvězdami je cosi úžasného, mocně inspirujícího, co nás přesahuje a zachraňuje. Za každým nativním horoskopem se skrývá bytost. Jdu až k ní.

Orgonitová koule 6 cm - Světlo.


Součástí horoskopů, které píšu, je i seznam drahých kamenů. Je to pomalá alchymistická práce. Drahé kameny souzní s konstelacemi nebeských těles nad námi, s našimi životními tématy a příběhy. 
 
Když se ruka dotýká drahého kamene, duše se dotýká hvězd.


Napište mi e-mailem na:

pamawangmo@gmail.com