Návody k použití

Orgonit může mít podobu kyvadla. Má všechny výhody pohromadě.

Jak pracovat s kyvadlem


Zkuste držet kyvadlo za řetízek pohodlně levou rukou nad pravou dlaní. Levá ruka je spojená s pravou mozkovou hemisférou - to je ta ženská a intuitivní oblast, která nezná čas ani strach. Pravá ruka je spojena s levou mozkovou hemisférou, která souvisí s počty a s rozumem. Je to jakoby levá ruka (pravá hemisféra) odpovídala intuitivním pohybem na to, na co se pravá dlaň (levá hemisféra) ptá.

Nejprve si udělejte test: "Dej mi ano" - kyvadlo se začne otáčet buď doleva, nebo doprava. Tam, kam se bude otáčet, bude "Ano". Pak udělejte test na "Dej mi ne". To by měl být opačný směr.

Pokud to nefunguje, je možné, že jste přetížená stresem (třeba i jen příliš moc se těšíte :)V takovém případě si odpočiňte, napijte se vody, zkuste to později. Je to jemná práce, při které se naladíte na svoje pocity. Mezi vůlí a city musí být soulad.

Při "práci s kyvadlem" pak kladete svou otázku na pravou dlaň, nad kterou se kyvadlo v levé ruce bude pohybovat.Každý orgonit z mé dílny je zároveň talisman.

Postup při aktivaci talismanu: 


"Orgonit položím před sebe, abych na něj viděla. Jednu ruku na čelo, aby dlaní čelo zlehka přikrývala a prsty se vzájemně nedotýkaly. Druhou ruku položit stejným způsobem zezadu na hlavu. Dlaně jsou proti sobě vodorovně, prsty se nedotýkají, hlavu tedy lehce držíme v rukou. Může to pro vás udělat někdo, komu důvěřujete. Při tomto držení si přečteme afirmaci, potichu, nebo nahlas. Když dočteme, pak hlavu uvolníme z držení, vezmeme si talisman do rukou a uvědomíme si, že jsme skutečně ochotni si z této příležitosti vzít ten nejlepší užitek. Očekáváme to nejlepší."

Je to technika bezpečná, efektivní a jemná. Dlaň na čele prohřívá mozek v Oblasti vědomého asociačního myšlení. Dlaň z druhé strany prohřívá zase Oblast primárního vidění. Takto se obě oblasti zapojí současně. Mysl pracuje na podvědomé úrovni. Vy jí ukážete směr.Orgonit ve formě koule - 6cm je akorát do ruky.

Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. 


Talismany z mé dílny jsou osobní energetické předměty s drahými kameny. Vibrace kamenů jsou ve vztahu se záměrem, progresí. Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.


Kam patří orgonit:


U větších orgonitů (koule nad 8cm, lotosy) je lepší, mohou-li mít své stálé místo v interieru.

Větší orgonity mají rády jedno místo, odkud harmonizují prostředí. Když je posunete, musí energetické dráhy v prostoru "přepočítat" a v novém umístění začínají jakoby nanovo. Menší orgonity (srdíčka, menší kuličky, kyvadla) je možné nosit s sebou, protože ovlivňují energie především toho svého člověka, kterému slouží. Dál moc nedosáhnou, jak jsou malé. 

Pokud chcete větší užitek z orgonitového talismanu, můžete použít výše popsanou metodu "aktivace",  pak s sebou svůj orgonit nosit nemusíte. Může zůstávat třeba na nočním stolku, nad pracovním stolem a podobně. Vždy je dobré, když na orgonit může dopadat sluneční světlo. A určitě je dobré mít ho někde, kde na něj vidíte.

Při prvním kontaktu můžete cítit mravenčení v prstech, nebo mít pocit tepla a podobně - je to přirozená energetická odpověď těla na přijaté požehnání. Ani slzy a zvláštní sny nejsou vyjímkou. 


Opatrujte své talismany s láskou a se záměrem a budou vám dobře sloužit. 

Orgonity do auta - na přání.Doporučená údržba:


V případě běžného znečištění stačí Orgonity od Hopley umýt ve vodě se šamponem. Nepoužívejte abrazivní prostředky (drsné houbičky), poškrábali byste si ten pěkný hladký povrch orgonitu.

Orgonity není potřeba nějak zvlášť koupat, jen pokud se vám zdá, že to potřebují. 
Nejjemnější postup: do teplé vody kápnout šampon a Aviril olejíček (ten dětský modrý), ponořit, otřít houbičkou, vytáhnout, osušit ručníkem. Tak to s novými orgonity dělám já, než je zabalím a pošlu za vámi. U orgonitových koulí se mi osvědčila Nano pěna, pak se na povrch koule nechytá absolutně žádný prach, ale tuto Nano pěnu nelze doporučit pro orgonity s drobným reliéfem (náušnice, floraly, srdíčka), protože to v tom členitém povrchu nejde rozleštit. Další možnost: Silikonový oleje ve spreji - lehce zastříknout, nezkazíte tím nic. U aromatických olejíčků spíše pozor, mohou leptat. Nejsou-li určené přímo na kůži, nejsou vhodné ani pro orgonit. Nanášejte oleje vždy až na suchý orgonit.


Orgonity od Hopley není třeba nijak dobíjet ani energeticky čistit. Talisman na tom sám pracuje 24h denně, 7 dní v týdnu. Je vyrobený z pryskyřice, kadidla (vzácných pryskyřic), kovu a křišťálu. Je to materiál energeticky samočistící. Nepotřebuje elektřinu. Nikdy nespí. Orgonity od Hopley jsou odolné vodě a UV záření. Nejsou z vosku, takže se vám nerozpustí. Nelze je uplatit, obelhat, očarovat ani programovat. Nenahrazují lékařskou péči a nejsou léčivem. Všechny jsou oficiálně prodávány jako dekorace do interieru, talismany a šperky.


Pozor, orgonity z mé dílny nejsou určené ke každodennímu nošení. Podstatná část jejich povrchu je pryskyřice, což je materiál měkký asi jako dřevo. Podobně rychle u něj také dochází k opotřebení. Ráda Vám tyto tyto orgonity vyrobím, budou krásné, ale zacházejte s nimi jemně, neberte si je do vody, ani do postele na spaní a podobně. Jde-li o přívěsky, berte si je jen pro zvláštní příležitosti. 


Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním. Záruka se nevztahuje na poškození a vady, které spotřebitel po převzetí na věci sám způsobil. 

Mohu však provést rekonstrukci orgonitů, které obnosíte či poškodíte, a to v případech, kdy je to technicky objektivně ještě možné provést a poškození nejsou už příliš rozsáhlá. Cena takové rekonstrukce je nejméně 300,-Kč za kus.


Objednávku nebo dotaz mi prosím napište e-mailem na:
 

pamawangmo@gmail.com