Návody k použití

Orgonit může mít podobu kyvadla. Má všechny výhody pohromadě.

Jak pracovat s kyvadlem?


Nejspíš už máte svou vlastní metodu. Vyhovuje-li vám, držte se jí.

Pokud si přeci jen přejete návod, pak je jeden zde:

Zkuste držet kyvadlo za řetízek pohodlně levou rukou nad pravou dlaní. Levá ruka je spojená s pravou mozkovou hemisférou - to je ta ženská a intuitivní oblast, která nezná čas ani strach. Pravá ruka je spojena s levou mozkovou hemisférou, která souvisí s počty a s rozumem. Je to jakoby levá ruka (pravá hemisféra) odpovídala intuitivním pohybem na to, na co se pravá dlaň (levá hemisféra) ptá.

Nejprve si udělejte test: "Dej mi ano" - kyvadlo se začne otáčet buď doleva, nebo doprava. Tam, kam se bude otáčet, bude "Ano". Pak udělejte test na "Dej mi ne". To by měl být opačný směr.

Pokud to nefunguje, je možné, že jste přetížená stresem (třeba i jen proto, že se příliš těšíte). V takovém případě si odpočiňte, napijte se vody, zkuste to později. Je to jemná práce, při které se naladíte na svoje pocity. Mezi vůlí a city musí být soulad.

Při "práci s kyvadlem" pak kladete svou otázku na pravou dlaň, nad kterou se kyvadlo v levé ruce bude pohybovat.


Každý orgonit z mé dílny je talisman, i kyvadla jsou zároveň talismany.


Jak přivítat talisman, jak se na něj naladit?


Třeba takto:

Orgonit položím před sebe, abych na něj viděla. Jednu ruku položím na čelo, aby dlaní čelo zlehka přikrývala a prsty se vzájemně nedotýkaly. Druhou ruku položím stejným způsobem na hlavu zezadu. Dlaně jsou proti sobě přibližně vodorovně, naproti sobě. Prsty se nedotýkají, hlavu tedy lehce držíme v rukou. Může to pro vás udělat někdo, komu důvěřujete. Při tomto držení si přečteme význam talismanu, celý nebo tu část, která nás inspiruje nejvíc, potichu, nebo nahlas. Když dočteme, pak hlavu uvolníme z držení, vezmeme si talisman do rukou. Připomeneme si, že jsme ochotni si z této příležitosti vzít ten nejlepší užitek. Očekáváme to nejlepší.

Je to technika bezpečná, efektivní a jemná. Dlaň na čele prohřívá mozek v Oblasti vědomého asociačního myšlení. Dlaň z druhé strany prohřívá zase Oblast primárního vidění. Obě oblasti se zapojí současně. Mysl pracuje na podvědomé úrovni. Vy jí ukážete směr.


Orgonit ve formě koule - 6cm je akorát do ruky.


Talismany jsou výrazem péče a něhy k naší psychice. Chcete si na toto téma přečíst více? Pokračujte zde: Co je to orgonit.


Kam orgonit patří? Kam s ním?


Vycházím z toho, co vnímám a jak to chápu. Můj názor a moje zkušenost je tady: 

Dotýkat se, ale nenosit.

U větších orgonitů (koule nad 8cm, lotosy) je zřejmě lepší, mohou-li mít své stálé místo v interiéru. Větší orgonity mají rády jedno místo. Pokud je posunete, orgonit musí energetické dráhy v prostoru "přepočítat" a v novém umístění se usadit. Nastolit harmonii chvíli trvá. Když už ji máte, nebořte ji.

Menší orgonity (srdíčka, menší kuličky, kyvadla) je možné nosit s sebou, ideálně ale prosím v sáčku, ať si je nezničíte. Dosah malých orgonitů je menší, a zdá se, že spíše ovlivňují energie především toho svého jednoho majitele, který je má při sobě. 

Orgonity, které na sebe v silovém poli dosáhnou, spolupracují tím lépe, čím bližší si svým složením jsou. Orgonity ve shodné drahokamové receptuře, (tedy se shodným archetypem), o sobě ví bez ohledu na vzdálenost. Nevím jak. Možná to dělá ve skutečnosti ten archetyp (mysl nemá hranice, vzdálenost není překážka).

Vždy je dobré, když na orgonit může dopadat sluneční světlo. A určitě je dobré mít ho někde, kde na něj vidíte. Opravdu doporučuji jedno stabilní místo před neustálým přenášením (i pro ty malé).

Při prvním kontaktu můžete cítit mravenčení v prstech, nebo mít pocit tepla a podobně. Ze zpráv, které mi posíláte vím, že je dost obvyklá záležitost. Talisman také může usnout, pokud jeho téma ve vašem životě není aktuální. Může také ožít náhle, i po měsících spánku, když se probudí jeho téma buď ve vás, nebo nová situace k vám přichází odněkud zvenku. Může to být znamení, nebo zpráva pro vás. Poznáte to tak, že talisman začne přitahovat vaši pozornost. Najednou je výrazný. Proto je dobré mít orgonity různých receptur po bytě rozmístěné dál od sebe, třeba i v různých místnostech. Ne všechny pohromadě. Usnadňuje to identifikaci těchto poselství.

Je úplně běžné, že k prvnímu orgonitu vám časem přibude další, jiný. Je to proto, že se vyvíjíte. Nastal čas na změnu, na nějaký další krok. Jiné téma začnete řešit, něco jiného začne být ve vašem životě důležité, aktuální, posunete se. Je to skvělá zpráva.

Díky, že jste dočetli až sem. Opatrujte své talismany s láskou a se záměrem a budou vám dobře sloužit.


Orgonity do auta - na přání.
Ještě doporučená údržba:


V případě běžného znečištění stačí Orgonity od Hopley umýt ve vodě se šamponem. Nepoužívejte abrazivní prostředky (drsné houbičky), poškrábali byste si ten pěkný hladký povrch orgonitu.

Orgonity není potřeba nějak zvlášť koupat, jen pokud se vám zdá, že to potřebují.

Nejjemnější postup: do teplé vody kápnout šampon a Aviril olejíček (ten dětský modrý), ponořit, otřít houbičkou, vytáhnout, osušit ručníkem. Tak to s novými orgonity dělám já, než je zabalím a pošlu za vámi. U orgonitových koulí se mi osvědčila Nano pěna, pak se na povrch koule nechytá absolutně žádný prach, ale tuto Nano pěnu nelze doporučit pro orgonity s drobným reliéfem (náušnice, floraly, srdíčka), protože to v tom členitém povrchu nejde rozleštit. Další možnost: Silikonový oleje ve spreji - lehce zastříknout, nezkazíte tím nic. U aromatických olejíčků spíše pozor, mohou leptat. Nejsou-li určené přímo na kůži, nejsou vhodné ani pro orgonit. Nanášejte oleje vždy až na suchý orgonit.

Orgonity od Hopley není třeba nijak dobíjet ani energeticky čistit. Talisman na tom sám pracuje 24h denně, 7 dní v týdnu. Je vyrobený z pryskyřice, kadidla (vzácných pryskyřic), kovu a křišťálu. Je to materiál energeticky samočistící. Nepotřebuje elektřinu. Nikdy nespí. Orgonity od Hopley jsou odolné vodě a UV záření. Nejsou z vosku, takže se vám nerozpustí. Nelze je uplatit, obelhat, očarovat ani programovat. Nenahrazují lékařskou péči a nejsou léčivem. Všechny jsou oficiálně prodávány jako dekorace do interieru, talismany a šperky.


Pozor, orgonity z mé dílny nejsou určené ke každodennímu nošení. Podstatná část jejich povrchu je pryskyřice, což je materiál měkký asi jako dřevo. Podobně rychle u něj také dochází k opotřebení. Ráda Vám tyto tyto orgonity vyrobím, budou krásné, ale zacházejte s nimi jemně, neberte si je do vody, ani do postele na spaní a podobně. Jde-li o přívěsky, berte si je jen pro zvláštní příležitosti. 

Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním. Záruka se nevztahuje na poškození a vady, které spotřebitel po převzetí na věci sám způsobil. 

Mohu však provést rekonstrukci orgonitů, které obnosíte či poškodíte, a to v případech, kdy je to technicky ještě možné provést a poškození nejsou příliš rozsáhlá. Cena takové rekonstrukce je nejméně 300,-Kč za kus.


Objednávku nebo dotaz mi prosím napište e-mailem na:
 

pamawangmo@gmail.com