Archanděl Nathanael


Orgonit od Hopley, forma: floral, receptura: Nathanael


ARCHANDĚL NATHANAEL, orgonitový talisman od Hopley

Téma: Tajemství neohroženosti, úleva v bezpečí

Kombinace kamenů: Fluorit, Ametyst, Granát, Chalkopyrit 


Afirmace, symbolika, poslání:


Nebeský Štít. Mocný energetický ochránce. Vhodný pro terapeuty, léčitele, senzibily a všechny ostatní, které může inspirovat svou energií. Je ochranou těla i mysli; je schopností správně zvolit a optimálně reagovat; je vůlí k životu a energií těla; je symbolem pomoci shůry, vyslyšenou modlitbou. Přivádí nás k řešení beze ztrát.

Nathanael vám předává nebeský štít a spolu s ním tajemství neohroženosti. Možná patříte mezi terapeuty, léčitele, senzibily a nebo ty, kteří pracují s energiemi. Cítíte potřebu ochránit svou energii a svou práci, která často bývá službou. Vaše aktivita zachraňuje, hojí a léčí. Rozvíjíte svou důvěru v požehnání, které skrze vás sestupuje. Jste prostředníkem mezi univerzálními silami a tím, kdo si přichází pro pomoc. Cítíte, že pokoj a vhled jednoho člověka se přenáší na druhé a pomáhá uzdravovat celý systém.

 A bude platit, že do čeho se pustíme, na co sáhneme, co budeme chtít realizovat, to se bude dařit. Stane se, že životním štěstím budeme my samy. A každá šťastná situace a okolnost a šance bude opravdu jen výsledkem toho, že jsme se zbavily té základní nejistoty - protože máme plán. Štěstí se totiž manifestuje tam, kde zmizel strach.


Pozn.: Archandělé i andělé jsou součástí monoteistických náboženských tradic (judaismu, křesťanství, islámu..) - přestože je různá náboženství zmiňují, tyto bytosti jsou necírkevní - nepatří k žádnému určitému náboženství.

 
 Drahé kameny použité v receptuře Nathanael:Ametyst
napomáhá skrze pocit Jednoty rozpoznat naši úlohu v životě, naplnit naše poslání na zemi, žít smysluplně a v pokoji. Je schopností naší proměny v okamžiku, kdy se obracíme k pravdě. Je silně ochranným kamenem s očistnou mocí. Symbol zbožnosti a pokory. Chrání před jedy (mysli), tedy zlými kouzly. Vnáší harmonii do vztahů, protože posiluje vděčnost a spravedlivý pohled. Podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Je soustředěnou silou meditující mysli, nebo mysli ponořené do modlitby. Umožňuje přijímat nové myšlenky, nacházet východiska a řešení. Pomáhá při léčbě závislostí. Ve starověku se používal ke zmírnění úzkostných stavů, neuróz a halucinací. Napomáhá vybudovat vnitřní rovnováhu a spojuje nás zpátky s nesmírnou energií světa, vesmíru, moudrosti a celku - cítíme se v harmonii a jednotě, v pokoji, bezpečí a celiství.


Granát
je krev života, jeho energie a esence. Dodává energii a vytrvalost. Probouzí naši sílu a aktivitu. Napomáhá nám získat dobré postavení, dobré pozice. Probouzí intuitivní síly a instinkty, naši vrozenou moudrost těla předanou generacemi našich předků až k Počátku. Proto byl používaný jako amulet, který varuje před nebezpečím. Ve skutečnosti aktivuje tuto schopnost přímo v nás. V krizových situacích pomáhá nacházet rychle východiska, včas reagovat, nebo přivolat pomoc. Přivádí nám velké množství energie a posiluje sexuální touhu, plodivou sílu. Protože je pamětí života, umí vyvolat vzpomínky na minulé životy.

 
Chalkopyrit je kámen pro senzibily, proutkaře a léčitele - silně u nich zvyšuje vnímavost a schopnosti. Ochraňuje je před nežádoucím vydáváním vlastní energie. Předává sílu a ve spojení s Ametystem přináší vnuknutí. Ve spojení s Fuchsitem uvolňuje energetické blokády. Ve spojení s Fluoritem má silnou ochrannou moc. Výborně doplňuje působení mnoha ostatních kamenů, vždy aby poskytl ochranu, umožnil tok energie, pomáhal. Přítomným umožnňuje naladění, aby se cítili v bezpečí a aby nebyli rušeni ve své práci.
 
 
Fluorit je kámen silně hojivých vibrací. Je lékařem pro tělo a terapeutem pro mysl. Podporuje duševní rozvoj, osobní růst. Přináší silnou ochrannou moc, chrání myšlenky. Dává dar rozeznávat léčivé vibrace, uspořádat si myšlenky a jednání, zvyšuje naše analytické schopnosti, odhad, plánování. Zvyšuje sebedůvěru a duševní koordinaci. Fluorit může být velmi pestrý, ale většinou jeho krystaly mají barvu zelenou-fialovou. Je to projektivní kámen a je vhodný ke spojování a posilování mnoha jiných krystalů. Negativní energie se před ním stahují pryč.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Dotek strážného anděla

Svatba je velká událost. Tuším, že pár, který byl obdarován tímhle talismanem, se těší ochrany shůry. Protože tahle 12cm koule šla vykutá...