Shining Shanti, síla života


Shining Shanti - orgonitový talisman.
SHINING SHANTI
Orgonitový talisman od Hopley


Kombinace kamenů:
Granáty, Karneol a Adulár


Vyberte si tento talisman: pokud chcete být ve spojení se silou života.
Afirmace, symbolika, poslání:

Vášeň, sexualita, erotická inteligence..


Zářivá Shanti je bohyně radosti a lásky. Otevřený lotosový květ, který tak rád něco objímá..


Orgonitový talisman - Shining Shanti.

Pohled na zadní stranu - je krásně hladká a zdobená zlacením.


Skutečné ženství je mocné, protože mocné být musí - síla a moc jsou nedílnou součástí lásky, sexu i plodnosti. Ta ženská energie není žádnou hračkou pro muže, jejím výrazem není namalovaná panenka, která má posloužit a neobtěžovat. Shining Shanti není ani žádný soupeř muže, který by ho měl zastrašovat a usilovat o jeho místo na slunci.

Mnozí lidé si myslí, že jedno je lepší než druhé - vidí svět jako mužský a nebo ženský. Nic jim to nepřináší, protože jenom ženskost či mužskost je zkrátka příliš málo. Potřebujeme všechny vlastnosti a síly. Měli bychom najít bod, ve kterém obě tyto energie splývají. Symbolikou buddhismu: Lotosový květ by měl objímat diamant. To je skutečně osvícený stav. Lotosový květ, který nemá co objímat, je tak nějak smutný, a diamant, který nemá pro co zářit, je taky celkem k ničemu.

Pokud vidíme mužství nebo ženství jako nepěkné, odpuzující, nečisté, beze smyslu a tak dál, pak jenom vystupujeme z energetického pole a přicházíme o sílu i o radost ze života.

Pokud přišel čas pro Shining Shanti, stojíte před bránou tohoto energetického pole a tedy vítejte zpátky. Měli byste mít na paměti, že:
     Cokoli, čím jste - jakoukoliv část sebe, kterou budete potlačovat, odmítat, nebo se ji budete snažit popřít, přesně ta vytvoří překážku vašeho lidského růstu, zdraví i intimity. Nemusí se nám líbit způsob, kterým dojdeme k pochopení, ale určitě si užijeme ten výsledný pocit radosti. Jdeme k ní.

Takže, co je to za sílu? Podle šamanských kultur je vesmír ženského rodu. Podle nich neexistuje rozpor mezi ženstvím a mocí. Ta energie je mocná, dává život v každém zrození a život také bere - s každým plným ptačím hnízdem a s každým rozbouřeným živlem - to všechno je ona, láskyplná a strašlivá. A pozor, není submisivní. Vyžaduje respekt. Tak velký, jaký potřebujete, když lezete k tygřici do klece pro její mládě. Jednou z podob této energie je babylonská (asyrská) bohyně Ishtar -  pod jejím vlivem  byly láska, plodnost, sex a válka. Ano, to všechno. (Velký závěsný oboustranný talisman
- pod světlo v pokoji.)Další z jejích podob je třeba indická bohyně Párvatí (manželka Šivy) - také známá bohyně lásky a také symbolizuje sílu a moc. (Párvatí se podle legendy mohla objevit jako tygr či lev a v této podobě dokázala přemoct toho démona, s kterým si muž neporadil).

Cosi posvátného spočívá nad Karneoly, Granáty a Aduláry. Vynořuje se to z jejich spojení jako živel: hřmí, prší a přitom svítí slunce... tak to je ona: Shining Shanti.

Orgonit - gombíky - Shining Shanti.
Drahé kameny, symbolika, poslání a afirmace:

Granát je krev života, jeho energie a esence. Dodává energii a vytrvalost. Probouzí naši sílu a aktivitu. Napomáhá nám získat dobré postavení, dobré pozice. Probouzí intuitivní síly a instinkty, naši vrozenou moudrost těla předanou generacemi našich předků až k Počátku. Proto byl používaný jako amulet, který varuje před nebezpečím. Ve skutečnosti aktivuje tuto schopnost přímo v nás. V krizových situacích pomáhá nacházet rychle východiska, včas reagovat, nebo přivolat pomoc. Přivádí nám velké množství energie a posiluje sexuální touhu, plodivou sílu. Protože je pamětí života, umí vyvolat vzpomínky na minulé životy.Adulár je mléčně průzračný, opalizující kámen přání a naděje. Pomáhá pochopit čas, otevírá jasnozřivost. Přináší moudrost a mimořádnou inspiraci v náhlých vnuknutích. Podporuje intuici a citovost, ale ne racionalitu. Není vhodný při sebeklamu. Spojuje se s elementem vody, vodními znameními. Posilňuje ženskou stránku – akceptaci, přizpůsobivost, dosahování skrze postupné usměrňování. Nastoluje pokoj mysli, vyrovnanost, podporuje telepatii. Chrání na cestách a podléhá vlivu měsíce, stejně jako příliv a odliv, hladina moře. Pomáhal jako talisman tišit starosti z nejistého osudu. Posiluje schopnost měnit místo bydliště, probouzí jemné a něžné projevy, posiluje paměť. Pomáhá při přetížení a naopak mírní přílišné sebevědomí. Silný je při úplňku.


Karneol je jedním z kamenů radosti, vášně, sexuality, boje a pohybu. Probouzí Nadšení - je Přitažlivý, Vzrušený a Plný života. Je schopen inspirovat ohromnou smělost a sebedůvěru. Aktivuje kořenovou čakru. Je přiřazen elementu ohně, slunci. Motivuje k úspěchu při podnikání. Dává odvahu jednat. Chrání před útoky jiných osob a před žárlivostí. Svými vibracemi patří do rodiny opálu, křišťálu, chalcedonu a achátu, s kterými se dobře spojuje a doplňuje. Karneol je červená odrůda chalcedonu, mikrokrystalická forma křemene. Zbarvení je dáno obsahem železa a uhlíku.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Dotek strážného anděla

Svatba je velká událost. Tuším, že pár, který byl obdarován tímhle talismanem, se těší ochrany shůry. Protože tahle 12cm koule šla vykutá...