Shining Shanti, síla života


Shining Shanti - orgonitový talisman.
SHINING SHANTI
Orgonitový talisman od Hopley


Kombinace kamenů:
Granáty, Karneol a Adulár


Vyberte si tento talisman: pokud chcete být ve spojení se silou života.
Afirmace, symbolika, poslání:

Vášeň, sexualita, erotická inteligence..


Zářivá Shanti je bohyně radosti a lásky. Otevřený lotosový květ, který tak rád něco objímá..


Orgonitový talisman - Shining Shanti.

Pohled na zadní stranu - je krásně hladká a zdobená zlacením.


Skutečné ženství je mocné, protože mocné být musí - síla a moc jsou nedílnou součástí lásky, sexu i plodnosti. Ta ženská energie není žádnou hračkou pro muže, jejím výrazem není namalovaná panenka, která má posloužit a neobtěžovat. Shining Shanti není ani žádný soupeř muže, který by ho měl zastrašovat a usilovat o jeho místo na slunci.

Mnozí lidé si myslí, že jedno je lepší než druhé - vidí svět jako mužský a nebo ženský. Nic jim to nepřináší, protože jenom ženskost či mužskost je zkrátka příliš málo. Potřebujeme všechny vlastnosti a síly. Měli bychom najít bod, ve kterém obě tyto energie splývají. Symbolikou buddhismu: Lotosový květ by měl objímat diamant. To je skutečně osvícený stav. Lotosový květ, který nemá co objímat, je tak nějak smutný, a diamant, který nemá pro co zářit, je taky celkem k ničemu.

Pokud vidíme mužství nebo ženství jako nepěkné, odpuzující, nečisté, beze smyslu a tak dál, pak jenom vystupujeme z energetického pole a přicházíme o sílu i o radost ze života.

Pokud přišel čas pro Shining Shanti, stojíte před bránou tohoto energetického pole a tedy vítejte zpátky. Měli byste mít na paměti, že:
     Cokoli, čím jste - jakoukoliv část sebe, kterou budete potlačovat, odmítat, nebo se ji budete snažit popřít, přesně ta vytvoří překážku vašeho lidského růstu, zdraví i intimity. Nemusí se nám líbit způsob, kterým dojdeme k pochopení, ale určitě si užijeme ten výsledný pocit radosti. Jdeme k ní.

Takže, co je to za sílu? Podle šamanských kultur je vesmír ženského rodu. Podle nich neexistuje rozpor mezi ženstvím a mocí. Ta energie je mocná, dává život v každém zrození a život také bere - s každým plným ptačím hnízdem a s každým rozbouřeným živlem - to všechno je ona, láskyplná a strašlivá. A pozor, není submisivní. Vyžaduje respekt. Tak velký, jaký potřebujete, když lezete k tygřici do klece pro její mládě. Jednou z podob této energie je babylonská (asyrská) bohyně Ishtar -  pod jejím vlivem  byly láska, plodnost, sex a válka. Ano, to všechno. (Velký závěsný oboustranný talisman
- pod světlo v pokoji.)Další z jejích podob je třeba indická bohyně Párvatí (manželka Šivy) - také známá bohyně lásky a také symbolizuje sílu a moc. (Párvatí se podle legendy mohla objevit jako tygr či lev a v této podobě dokázala přemoct toho démona, s kterým si muž neporadil).

Cosi posvátného spočívá nad Karneoly, Granáty a Aduláry. Vynořuje se to z jejich spojení jako živel: hřmí, prší a přitom svítí slunce... tak to je ona: Shining Shanti.

Orgonit - gombíky - Shining Shanti.
Drahé kameny, symbolika, poslání a afirmace:

Granát je krev života, jeho energie a esence. Dodává energii a vytrvalost. Probouzí naši sílu a aktivitu. Napomáhá nám získat dobré postavení, dobré pozice. Probouzí intuitivní síly a instinkty, naši vrozenou moudrost těla předanou generacemi našich předků až k Počátku. Proto byl používaný jako amulet, který varuje před nebezpečím. Ve skutečnosti aktivuje tuto schopnost přímo v nás. V krizových situacích pomáhá nacházet rychle východiska, včas reagovat, nebo přivolat pomoc. Přivádí nám velké množství energie a posiluje sexuální touhu, plodivou sílu. Protože je pamětí života, umí vyvolat vzpomínky na minulé životy.Adulár je mléčně průzračný, opalizující kámen přání a naděje. Pomáhá pochopit čas, otevírá jasnozřivost. Přináší moudrost a mimořádnou inspiraci v náhlých vnuknutích. Podporuje intuici a citovost, ale ne racionalitu. Není vhodný při sebeklamu. Spojuje se s elementem vody, vodními znameními. Posilňuje ženskou stránku – akceptaci, přizpůsobivost, dosahování skrze postupné usměrňování. Nastoluje pokoj mysli, vyrovnanost, podporuje telepatii. Chrání na cestách a podléhá vlivu měsíce, stejně jako příliv a odliv, hladina moře. Pomáhal jako talisman tišit starosti z nejistého osudu. Posiluje schopnost měnit místo bydliště, probouzí jemné a něžné projevy, posiluje paměť. Pomáhá při přetížení a naopak mírní přílišné sebevědomí. Silný je při úplňku.


Karneol je jedním z kamenů radosti, vášně, sexuality, boje a pohybu. Probouzí Nadšení - je Přitažlivý, Vzrušený a Plný života. Je schopen inspirovat ohromnou smělost a sebedůvěru. Aktivuje kořenovou čakru. Je přiřazen elementu ohně, slunci. Motivuje k úspěchu při podnikání. Dává odvahu jednat. Chrání před útoky jiných osob a před žárlivostí. Svými vibracemi patří do rodiny opálu, křišťálu, chalcedonu a achátu, s kterými se dobře spojuje a doplňuje. Karneol je červená odrůda chalcedonu, mikrokrystalická forma křemene. Zbarvení je dáno obsahem železa a uhlíku.