Klenot Diplomacie

Orgonit od Hopley, forma: floral, receptura: Klenot Diplomacie

KLENOT DIPLOMACIE, Orgonitový talisman od Hopley

Drahokamová receptura:
Onyx, Diesthen, Záhněda, Topaz, Modrý Chalcedon

Téma: utišit každý svár či hádku dřív, než k ní dojde.*
Afirmace, poslání, symbolika:

Vycházet dobře s lidmi a zvládat vypjaté situace dá někdy pořádně zabrat. Mnoho lidí si s těmito náročnými okamžiky vlastně neví rady. Nebo je vůbec nezvládá. Jsou i tací, kteří si nevšimnou, jaká situace vlastně nastala. Je za tím nedostatek empatie a nebo společenského taktu?

Umění diplomacie je cesta bezkonfliktní trpělivosti s lidmi. Je to způsob, jak nerozpoutat válku a jak inspirovat ostatní, aby spolupracovali. Spočívá ve schopnosti upřednostnit svoje sociální dovednosti před svými (ne)náladami.


Klenot Diplomacie: utišit každý svár..

Jsou to totiž právě sociální schopnosti, co činí lidi úspěšnými. Vzpomeňte si teď na kteroukoli známou úspěšnou osobnost. Jak dosáhla úspěchu? Na čem  postavila kariéru? To není jen o talentu, o příležitostech.. ten úspěch je výsledkem tvrdé práce na svých vlastních diplomatických schopnostech!

Jsou to schopnosti, které se nedají změřit ani nahmatat: komunikace, asertivita, empatie, tolerance a respekt, praktikování morálních a etických zásad, odhodlání být tím správným vzorem a inspirovat ostatní.

Kde to začíná? Rozhodnutím chovat se k lidem s respektem a s trpělivostí. Pokračuje to zájmem o osobní rozvoj a určitou mírou snahy sebevzdělávání. Postupnými krůčky se naše schopnosti společenského chování zlepšují. Roste cit pro takt i empatii. Postupně vše zapadá do příjemného mixu, který skutečně je jako umělecké dílo, klenot - diplomacie. Prorůstá našimi vztahy a celou tou širokou sítí našich kontaktů. Přináší nám skutečné společenské postavení a konečně i úspěch v práci a v osobním životě.

Klenot diplomacie je za každým spokojeným manželstvím a  partnerstvím, za každým příjemným pracovním kolektivem, ve všech fungujících vztazích se sousedy a s přáteli, s rodinou i s náhodnými lidmi, které potkáváme..  tam všude je potřeba.

 
*Z božstev by této energii měl odpovídat Forseti, ze severské mytologie. Jedná se o boha spravedlnosti, míru a pravdy, tvůrce a ochránce zákonů. Dokáže utišit každý svár či hádku a je patronem všech diplomatů a vyjednávačů.


Pohled na zadní stranu: hladkou a zdobenou.

Drak z Onyxu nese na zádech přírodní Topazový valounek..Drahé kameny vašeho talismanu,
symbolika, poslání a afirmace:Chalcedon
je kámen pokojné radosti. Navozuje pokojné pocity, spočívání ve světle, v klidu, v nadčasovém prostoru moudrosti. Tělo, mysl i ducha uvádí do harmonie. Inspiruje k vhledům do budoucnosti, podporuje naši tvořivou aktivitu. Ochlazuje horkost. Dává dar chápat slova, zacházet s jazykem, lépe formulovat myšlenky a učit se jazyky, vnímat mantry a rozumět zvukům světa. Je to kámen, který působí na krční čakru.

Onyx – černý amorfní silikát hlubokých a pomalých vibrací, které zpomalují prožívání toku času. Ochranný kámen, „hold on“ už z principu. Pomáhá při konfliktech udržet schopnost rozlišovat a najít správnou volbu. Určen pro těžká a nesrozumitelná období plná zmatku. Uvolňuje. Znecitlivuje předrážděnou mysl. Udržuje kontakt se silou našeho života. Vhodný při mimořádném fyzickém i citovém vypětí.

Diesthen, modravý Kyanit, je kamenem energie Neptunu, jež vládne fantazii, paranormálním jevům  a mimosmyslovým zážitkům. Je překročením smyslové reality a překročením návykového vnímání. S ním budete odhalovat skryté souvislosti, probouzet citlivá a vnímavá místa ve své mysli. Sáhnete si na své mimosmyslové schopnosti. Budete se učit rozvíjet dar předtuchy a předvídavosti. Kyanit, sám působící na krční čakru, nám beze slov napovídá, v které oblasti se nemáme přizpůsobovat tomu, co je obecně uznáváno a pokládáno za normální. Kde je pro potřeba řídit se rozšířeným vědomím, učit se empiricky, poznáním, vykročením z konzervativního myšlení. Znamení Ryb, Neptunu a 12. domu je spojeno s osvobozením. Kyanit vám pomůže se vyjadřováním se a s logickým myšlením, s rozumovým zpracováním toho, o čem vy víte.
"Od zklamání přecházím k sebejistotě."

Záhněda je jedním z nejmocnějších kamenů působících proti strachu a úzkosti. Její vibrace uvolňují krční čakru - vrací schopnost plynule mluvit. Kámen inteligence. Kámen vhledu. Pod jeho vládou je diplomacie, hluboký vhled do komplikovaných jevů. Účinně rozpouští strach. Dodává sílu při rozhodování. Zvyšuje soustředění. Mírní tresty (které dáváme i dostáváme). Pomáhá vyhledávat východiska z těžkých situací. Kámen mírových rozhodnutí. Kámen, který mírní ztráty a zármutek. Cenné jsou krystaly s duhou uvnitř.

Topaz bílý
dává přízeň osudu. Je jako slza strážného anděla. Horkosti ulevuje. Topaz je ochranný kámen proti všem protivenstvím. Vyhání zlé duchy, zahání z duše strach, ochrání před uřknutím. Pozvedá mysl k naději. Vhodný pro umělce, neboť inspiruje řešení, dává vnuknutí, inspiraci. Přivádí moudrost v těžkých chvílích, které se jeví jako bezvýchodné. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Na přání znovu:

Shining Shanti (srdíčko) a Nathanael (floral) - volní. Duhová Luna, Vize, Gabriel a Shining Shanti (prodáno) Je neuvěřitelné, ja...