1. Čakra - Muladhara1. Čakra  - MULADHARA

Kombinace kamenů: Oranžový/Orchidea Kalcit, Karneol, Hematit
  
Muladhara, první čakra, na začátku páteře, je vírem životní síly. Tato síla se zvedá v kanálu spojujícím všechny čakry.
Všechny čakry nad sebou vyživuje energií.


 


Afirmace, symbolika, poslání:


Je-li v první čakře energie zablokována, blok neumožňuje stoupání energie vzhůru k dalším čakrám. Tehdy energie zůstává v čakře a celý energetický systém je kvůli tomu oslaben. Tento blok odpovídá popírání sebe sama, popírání hodnoty sebe sama. Neumíme sebe sama přijmout. Odmítáme sebe a odmítáme tím svou sílu. Proto při zablokování první čakry chybí člověku základ pro princip moci. Je-li blok v první čakře, pak je zablokovaný proud energie do celého energetického systému člověka.

Tělesná vůle a fyzický svět se spojují v první čakře. Pokud první čakra může pracovat správně, pak pociťujeme hluboké přijetí a spojení se zemí, s vesmírem, s univerzem, s přírodou. Základní pocit přijetí. Vnímáme vitalitu ve všem, co nás obklopuje. Uvědomujeme si stabilitu, pevnost, jsme ukotveni ve svém životě. Cítíme se být v souladu s řádem univerza, s řádem života a vnímáme, že máme vše, co potřebujeme - že máme potravu, že jsme v bezpečí, že jsme správně mezi lidmi. Přijímáme a jsme přijímáni. Za vše to, co se nám dostává, pociťujeme vděk. To je jasné znamení, že první čakra je v pořádku.


Popis kamenů:


Kalcit Orchidea, tak jako jiné oranžové a pomerančově zbarvené Kalcity, dodává energii. Přetéká energií hojnosti, tak, jako dokonale zralé ovoce přetéká sladkou šťávou. Je svůdný, zemitý a plný života. Je symbolem pestrosti chutí, rozmanité hojnosti a oceňované krásy. Také nese symboliku léta, volnosti, štěstí a dostatku. Vhodný kámen proti úzkostem a obavám z budoucnosti. Tento zvláštní Kalcit pomáhá udržovat v rovnováze vztahovou harmonii dávání a braní. Pomáhá překonávání depresí, stavů malosti a smutku. Přináší potěšení a uzdravuje vnímání sebe sama, navrací duši hodnotu.
"Pln života nacházím Potěšení." *


 Karneol je jedním z kamenů radosti, vášně, sexuality, boje a pohybu. Probouzí Nadšení - je Přitažlivý, Vzrušený a Plný života. Je schopen inspirovat ohromnou smělost a sebedůvěru. Aktivuje kořenovou čakru. Je přiřazen elementu ohně, slunci. Motivuje k úspěchu při podnikání. Dává odvahu jednat. Chrání před útoky jiných osob a před žárlivostí. Svými vibracemi patří do rodiny opálu, křišťálu, chalcedonu a achátu, s kterými se dobře spojuje a doplňuje. Karneol je červená odrůda chalcedonu, mikrokrystalická forma křemene. Zbarvení je dáno obsahem železa a uhlíku. 


Hematit je mocný ve vytahování nemoci z těla. Kámen uzemňující, ochranný. Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha, nese v sobě silný element jang. Zabraňuje negativním energiím vstupovati. Zvyšuje sebevědomí. Probouzí schopnost přežít. Ženám pomáhá překonat plachost a neklid. Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť a pomáhá překonávat různá omezení, které si majitel sám stanovil.* Poznámka k čakrové sadě:  Sadu čakrových kuliček jsem pro vás připravila tak, že je prolíná a spojuje jeden minerál: Kalcit. Všechny čakrové kouličky obsahují některý z typů Kalcitu, některou jeho barvu, od červené, přes oranžovo-citronovou, modrou, zelenou, až po bílou. Sada čakrových orgonitů má fungovat jako jeden celek, resp. jedna kulička předpokládá těch šest dalších a je s nimi v souhře. Všechny talismany v této sadě mají  jeden kontext a slouží vám k tomu, abyste se mohly naladit na přirozenou funkci konkrétní čakry. Porozumějte tomu, k čemu harmonicky (bez bloků) fungující čakra slouží. V tom, co která čakra za dary nabízí, nacházejte potěšení. 


Orgonity na přání:
VYBÍREJTE Z KATALOGU
- náušnice, srdíčka, kyvadla, koule..

 

Hledáte nejlepší dárek?
SKLADEM - NABÍDKA »
Objednávku nebo dotaz
mi prosím napište e-mailem na:

pamawangmo@gmail.com

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.

Dotek strážného anděla

Svatba je velká událost. Tuším, že pár, který byl obdarován tímhle talismanem, se těší ochrany shůry. Protože tahle 12cm koule šla vykutá...