Constantine

CONSTANTINE, orgonitový talisman od Hopley

Téma:
Srdce spojí ty, co se nebojí. Svědomí, síla která poráží démony a manipulátory.

Kombinace kamenů:
Bílý Topaz, Černý Turmalín v bílém Křemeni, Galenit


Afirmace, symbolika, poslání: 
Constantine je oko, které vidí do dvou světů. Je strážcem Duše, je Svědomím.
Každý čin, každé slovo a každá myšlenka má následek.
Když zlý úmysl zanechá nehojící se rány, hledáme hojivý smysl, abychom energii vyrovnali.
Je to víc než chemie, co dělá lék dobrým lékem. Stejně tak Constantine patří na místo porušené rovnováhy, na hranici mezi naším světem a peklem, ať už to místo vzniklo jakkoli.
Pevná hranice svědomí je ona rovnováha. Na této hranici kvete zvlášní síla:
"Dva květy Galia mají osm stěn, ze dvou pyramid složený je krystal Constantine." Tento talisman je klíčem, který bezpečně uzamyká onu hranici.Každou negativní sílu, každého démona, který by chtěl škodit, vykáže a sváže do příslušných míst, kam patří. Tam ať zní jeho nářek. Tady ať září probuzené vědomí soucitu - ochranné aktivity, která spojuje srdce těch, kteří se nebojí.Jak těžké je to s těmi, kdo propadli iluzi, že jsou všemocní a že jim všechno projde.
S těmi, kteří jsou posedlí touhou po moci a kontrole.
S těmi, kteří s lehkostí zneužívají druhé a manipulují. Živí se planými sliby a lží.
Jsou bez svědomí, bez empatie, odpojení od toho, co nás činí lidmi.
S nimi hyne každá budoucnost. Jsou chodící zkázou.
Zastavte ty, které moc učinila slepými vůči tomu, co je přiměřené.
A nemůžete-li, pak alespoň odejděte z jejich vlivu. Je to Vaše téma? Průvodce zde (klikni).


Popis drahých kamenů v receptuře:

Topaz bílý dává přízeň osudu. Je jako slza strážného anděla. Horkosti ulevuje. Topaz je ochranný kámen proti všem protivenstvím. Vyhání zlé duchy, zahání z duše strach, ochrání před uřknutím. Pozvedá mysl k naději. Vhodný pro umělce, neboť inspiruje řešení, dává vnuknutí, inspiraci. Přivádí moudrost v těžkých chvílích, které se jeví jako bezvýchodné.

 

Galenit - pod jeho vládou je posvátná moc a esoterické vědění. Nastoluje rovnováhu na všech úrovních, v soulad uvádí vědomí, podvědomí a tělo. (Mimořádně vhodný pro kombinaci s turmalíny). Kámen schopný uvést svého nositele do jeho vlastního středu a centra. Uvádí se, že je vhodný při holistické léčbě, že coby talisman může posloužit profesionálům léčby. Vybízí k hledání schůdných cest, k opakování pokusů. Otevírá mysl a osvobozuje tvořivého ducha.
 
Turmalín Černý povzbuzuje naši ochotu, smělost a sebejistotu. Tělo uvádí do energetické jednoty. O kameni se traduje, že osvobozuje duši i to, že jako amulet chrání před špatnými vlivy. Pomáhá překonat hněv, odklání GPZ, uvolňuje napětí a bloky stresových reakcí. Černý turmalín urychluje energetický tok a vědomí s ním je probuzenější, než s jinými černými kameny. Je výrazem soustředěnosti, koncentrace a živého zájmu.

Jméno kamene pochází se singhalského "turmali" což znamená "kámen který přitahuje popel". Turmalín po zahřátí v ohni přitahuje popel, což je způsobeno piezoelektrickými vlastnostmi - zahřátím nebo tlakem se jeden konec krystalu nabije na kladnou a druhý na zápornou hodnotu.
 
Bílý Křemen je symbolicky sníh, sníh tající ve vodopád svěžího času - pod ním se zem probudí, ožije, obnoví v jaro. Uvádí se, že odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, že čistí geopatogenní zóny. Působí proti bolehlavu, posiluje koncentraci při meditaci či modlitbě. Dává osvěžení podobně jako semenný zvuk (mantra) "Ti! Ti! Ti!" - snad je to ekvivalentem kapiček z tajícího sněhu. 

Můj Constantine na pracovním místěn u mě doma na počítači: Osmistěny můžu připravit v libovolné drahokamové receptuře, Ten se zelenými olivíny je Phoenix:


Ten černozlatý je Gabriel: Původně byly všechny osmistěny jen Constantine. Dodnes je dělám stejně, 
se zářivým zlaceným bílým Topazem:


Žádné komentáře:

Okomentovat

Přibližně v tento čas..

Včera večer po práci jsem se zastavila na zápraží a jen tak zírala na oblohu. V hlavě nic. Vidím, jak náhodné nahé letní obláčky courají v ...