Čakrové kouličky

Na zakázku, na přání.
Cena: 1400,-Kč /ks


Orgonit od Hopley, forma: koule 4cm, receptura: AnahátaKouličky mají 4cm v průměru. Jsou zlacené plátkovým zlatem v ryzosti 23,75ct. Jsou vyrobené ručně, vznikají asi tři týdny. Jsou vyrobeny z orgonitového materiálu (což je pryskyřice, kovové třísky mosazné, drcený křišťál a Jantar). Povrch je bezpečný, jako sklo hladký, používám pryskyřici určenou k výrobě šperků. Kouličky jsou úplné, nemají nikde plošku ani "nožičky" a ochotně se kutálejí - zajistěte je proto proti pohybu a proti pádu z výšky. Sluší jim to v košíku či na ošatce, nejlépe tam, kde dopadá denní světlo. Opatrujte je s láskou a se záměrem a budou vám dobře sloužit. Sada čakrových orgonitových kouliček1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. SahasráraSadu čakrových kuliček jsem koncipovala tak, aby je spojoval jeden minerál: Kalcit. Kámen potěšení, minerál Vápenec. Všechny čakrové kouličky obsahují některý z typů Kalcitu, některou jeho barvu, od červené, přes oranžovo-citronovou, modrou, zelenou, až po bílou. Sada orgonitových kouliček tak může fungovat jako jeden celek, resp. jedna kulička předpokládá těch šest dalších a je s nimi  v souhře.

Adžňa


Všechny kouličky mají jeden společný kontext. Slouží k tomu, abyste se s nimi mohli naladit na přirozenou funkci dané čakry. 
Porozumějte, čemu harmonicky (a bez bloků) fungující čakra slouží. Navraťte se do přirozeně pokojného stavu. Každá čakra se vám otevírá se svými dary, ve kterých najdete potěšení. 
Potěšení motivuje. Kalcit sám je výrazem potěšení, je tou energií.

Popisy (Afirmace, symbolika a poslání) k čakrovým kouličkám znamenaly pro mě čerpat z několika zdrojů, ale nakonec jsem vytáhla na pomoc učebnici aplikované kineziologie (č.4, Jednotný mozek pro pokročilé, ISBN 80-86733-04-1). Ta se v energetickém systému člověka zabývá kdejakou podivuhodností, včetně čaker. Texty, které jsem k čakrovým kouličkám dala, nejsou převzaté texty, jsou opět moje vlastní, mým pohledem i jazykem. 
A ještě Postup při aktivaci talismanu:


"Kuličku před sebe, abych na ni viděla. Jednu ruku na čelo, aby dlaní čelo zlehka přikrývala a prsty se vzájemně nedotýkaly. Druhou ruku položit stejným způsobem zezadu na hlavu. Dlaně jsou proti sobě vodorovně, prsty se nedotýkají, hlavu tedy lehce držíme v rukou. Může to pro vás udělat někdo, komu důvěřujete. Při tomto držení si přečteme afirmaci, potichu, nebo nahlas. Když dočteme, pak hlavu uvolníme z držení, vezmeme si talisman do rukou a uvědomíme si, že jsme skutečně ochotni si z této příležitosti vzít ten nejlepší užitek. Očekáváme to nejlepší."


Adžňa, 6.čakra - čakra třetího oka.
Orgonit za vámi pošlu v krásném dárkovém balení, s povídáním k archetypu (nebo s horoskopem) a s popisem použitých kamenů.Napište e-mailem na:

pamawangmo@gmail.com