Klenot Diplomacie

KLENOT DIPLOMACIE, orgonitový talisman od Hopley

Téma: 

Kombinace kamenů: Diesthen (Kyanit), Záhněda, Onyx
 
Afirmace, symbolika, poslání:

Schopnost nalézat řešení. Vhled, který rozpouští strach. Jemnocit v komunikaci. Obratnost v řeči.


Tento talisman byl na přání, podle horoskopu. Obecný popis teprve připravuji.Popis drahých kamenů v receptuře:

Onyx – černý amorfní silikát hlubokých a pomalých vibrací, které zpomalují prožívání toku času. Ochranný kámen, „hold on“ už z principu. Pomáhá při konfliktech udržet schopnost rozlišovat a najít správnou volbu. Určen pro těžká a nesrozumitelná období plná zmatku. Uvolňuje. Znecitlivuje předrážděnou mysl. Udržuje kontakt se silou našeho života. Vhodný při mimořádném fyzickém i citovém vypětí.

Záhněda je jedním z nejmocnějších kamenů působících proti strachu a úzkosti. Její vibrace uvolňují krční čakru - vrací schopnost plynule mluvit. Kámen inteligence. Kámen vhledu. Pod jeho vládou je diplomacie, hluboký vhled do komplikovaných jevů. Účinně rozpouští strach. Dodává sílu při rozhodování. Zvyšuje soustředění. Mírní tresty (které dáváme i dostáváme). Pomáhá vyhledávat východiska z těžkých situací. Kámen mírových rozhodnutí. Kámen, který mírní ztráty a zármutek. Cenné jsou krystaly s duhou uvnitř.

Diesthen, modravý Kyanit je kamenem energie Neptunu, jež vládne fantazii, paranormálním jevům  a mimosmyslovým zážitkům. Je překročením smyslové reality a překročením návykového vnímání. S ním budete odhalovat skryté souvislosti, probouzet citlivá a vnímavá místa ve své mysli. Sáhnete si na své mimosmyslové schopnosti. Budete se učit rozvíjet dar předtuchy a předvídavosti. Kyanit, sám působící na krční čakru, nám beze slov napovídá, v které oblasti se nemáme přizpůsobovat tomu, co je obecně uznáváno a pokládáno za normální. Kde je pro potřeba řídit se rozšířeným vědomím, učit se empiricky, poznáním, vykročením z konzervativního myšlení. Znamení Ryb, Neptunu a 12. domu je spojeno s osvobozením. Kyanit vám pomůže se vyjadřováním se a s logickým myšlením, s rozumovým zpracováním toho, o čem vy víte.

"Od zklamání přecházím k sebejistotě."
Žádné komentáře:

Okomentovat

Cesta k zázraku je obyčejné štěstí..

Objednávku nebo dotaz mi prosím napište e-mailem na: pamawangmo@gmail.com Přidala jsem:  »